2018/2019 Ruduo - žiema

SPA savaitgalis Latvijoje Jūrmaloje

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atvykstate į viduramžius menančią Livonijos ordino pilį Jaunpilyje. Šią gražuolę statė Livonijos ordino magistras Gotfrydas von Roga XIV a. *Teatralizuotos ekskursijos metu sužinote paslaptingą pilies istoriją, kaip atrodė viduramžių pilies gyvenimas, kokias paslaptingas ir mistiškas istorijas išgyveno pilies riteriai.
Po ekskursijos, jūsų laukia nemenkesnė pramoga – tikra *viduramžiška puota, su gausiomis vaišėmis nukrautais stalais ir vynu bei gira. Nepamirškite – viduramžiais peilio ir šakutės net ir puotose niekas nenaudojo! Po pietų atvykstate į Jūrmalą. Apsistojate viešbutyje. Laisvas laikas. Viešbučio svečiai nemokamai gali naudotis čia veikiančiu baseinu ir pirtimi (iki 18 val. vėliau už papildomą mokestį) ir užsisakyti SPA procedūras (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Jūrmaloje.
2 diena
Pusryčiai. Iki vidurdienio mėgaujatės viešbučio baseinu ir pirtimi. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Pakeliui aplankote seniausią Latvijoje miestelį – Ikškilę. 1185 m. Dauguvos krante buvo pastatyta pirmasis mūrinis pastatas Baltijoje – Livonijos vyskupo bažnyčia. Vėliau, pastačius Rygos hidroelektrinę, Dauguvos vandens lygis pakilo ir bažnyčios griuvėsiai liko susiformavusioje saloje.
Ikškilės bažnyčia žiemą nepasiekiama, bet mes Jums siūlome tikrai smagią pramogą – vizitą *Sulos namuose. Vienas jaunas ir apsukrus latvis sugalvojo kaip beržų sulą paversti ne tik skaniu sirupu ir limonadu, bet netgi vynu ir net beržų sulos „šampanu“. Pastarasis gaminamas remiantis klasikinio prancūziško šampano gaminimo technologijomis. Apžiūrite vyno rūsį, degustuojate vynus, išgirstate įdomų šeimininko pasakojimą, o čia pat esančioje parduotuvėlėje galite nupirkti lauktuvių namiškiams. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

 

Galimos kelionės datos:

2018.12.15 - 12.16  129 Eur
2019.01.06 - 01.07  129 Eur

2019.02.16 - 02.17  129 Eur

Kaina pateikta be nuolaidos. Užsisakant kelionę iki 2018.09.30 taikoma nuolaida iki 25%.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, 1 nakvynė viešbutyje, maitinimas – 1 pusryčiai (švediškas stalas), kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu, dovanos ir suvenyrai kelionės metu, kelionės dokumentų sutvarkymas.
Pastabos: išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ¹Šiaulių ir ¹Klaipėdos. (¹) – yra papildomų sąlygų; (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 30 EUR už visus (*) pažymėtus objektus. Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!