2018/19 rudens-žiemos kelionės

Tenerifė - kontrastų sala

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Kelionė į Varšuvą lėktuvu ar autobusu/automobiliu. Skrydis Varšuva – Tenerifė. Atvykstate ir apsistojate viešbutyje salos šiaurinėje dalyje Tenerifė yra Ispanijos vulkaninė sala, didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, prie Afrikos krantų, kuri yra nutolusi nuo Afrikos 300 km atstumu. Sala dėl savo švelnaus klimato vadinama “Amžinojo pavasario sala“.
2 diena
Šią dieną siūlytume susipažinti su salos rytine ir šiaurine pakrante. Čia dar galima rasti Ispanijos dvasią išlaikiusių miestelių Garačiko, El Toscal, Ikodo de los Vinos. Pastarasis miestelis garsus dėl čia augančio Drakonmedžio. Nors vadinamas tūkstantmečio medžiu, šiam augalui iš tikrųjų yra tarp 600 ir 800 metų. Daugiau:
Drakonmedžio aukštis – 16, o kamieno apimtis – 20 metrų. Ikodo de los Vinos miestelyje galima aplankyti Kanarų salos vyno Vino Malvasio muziejų, įsigyti vietinės gamybos vyno, likerių, uogienių, pagardų. Prie Ikodo miestelio esantis vulkano gyslų labirintas, vadinamas Vėjo urvu, yra ilgiausias Europoje. Jame trim aukštais išsiraizgę 18 km vulkano lavos gyslų. Garačiko miestelis - tinkamas sustoti paragauti šviežios žuvies, nes iki 1706 m tai buvo didžiausias salos uostas.
3 diena
Visą dieną reikėtų skirti Tenerifės salos šiaurėje įsikūrusiam „Loro parkui“. Tai ne tik zoologijos sodas, bet ir botanikos sodas, kuriame daugybė augalų rūšių iš 5 planetos kontinentų. Negana to, tam tikromis valandomis vyksta net penki skirtingi įvairių gyvūnų pasirodymai, tikros šou programos, kurių įspūdingiausia - dantyjųjų banginių orkų pasirodymas. Daugiau:
Parke gausu veiklos ir suaugusiems, ir vaikams, todėl rekomenduojame parke neskubėti,viską apžiūrėti ir jame būti nuo atidarymo iki uždarymo.
Paragauti Sancochoto – troškinta žuvis su bulvėmis.
4 diena
Pažintis su salos šiaurės gamta – Anaga nacionaliniu parku. Anaga - parkas, esantis šiaurės rytinėje salos dalyje užima beveik 14,5 hektarų ploto. Šis parkas kiekvieną lankytoją žavi gamta ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Čia galima atrasti natūralias laurų giraites, gamtos suformuotas įspūdingas uolas jūroje, tokias kaip Roques de Anaga, atokius nedidelius kaimelius vos su keliais namais, kuriuose atsiskleidžia vietinių gyventojų buitis.
Taip pat aplankyti Punta de Anaga švyturį, kuris rodė kelią laivams nuo XIX amžiaus vidurio.
5 diena
Poilsis viešbutyje arba pažintis su sala. Šią dieną siūlome apsilankyti tradiciniuose jaukiuose miesteliuose, vaikščioti senamiesčiu, bei pasėdėti vietinėse užeigose. Daugiau:
Poilsiaudami Tenerifėje nepraleiskite progos pasivaikščioti jaukiuose Lagunos, Orotavos, Garačiko miesteliuose. Iki 1706 m. Garačiko miestelis buvo didžiausias Tenerifės uostas, bet po stipraus vulkano išsiveržimo dalį jo ir apylinkes užliejo lava. Jis žavi kolonijinio stiliaus architektūra.
6 diena
Poilsis viešbutyje arba pažintis su sala, aplankant kurortinius miestelius bei pramogų parkus. Šią dieną siūlome paižvalgyti po kurortus ir pramogų parkus. Daugiau:
Išsinuomavus automobilį siūlome keliauti mūsų sudarytu maršrutu po salos gražiausias ir mūsų rekomenduojamas vietas aplankyti UNESCO nacionalį Garajonay parką, garsų savo lauro medžiais bei asiūkliais
7 diena
Poilsis viešbutyje arba ekskursija į Teidės vulkano viršukalnę. Šia dieną skirtumėte Teidės nacionaliniam parkui, funikulieriumi kiltumėte į Teidės viršukalnę. Vėliau siūlome apsilankyti vakarinėje pakrantėje, Los Gigantes miestelyje.
Teidės vulkaną galima pamatyti ir iš arčiau. Galima užkilti net į jo viršų, iš kur atsiveria dar nuostabesnis Tenerifės vaizdas. Kiti sako, kad nuo šio ugnikalnio viršaus vaizdas lyg mėnulyje. Čia net buvo nufilmuoti keli garsiojo fantastinio filmo „Žvaigždžių karai“ epizodai. Iki ugnikalnio viršaus kylama serpantinais. Siūlome sustoti mažoje įlankoje įsikūrusiame Los Gigantes miestelyje. Šio miestelio puošmena - didžiulė, vietomis siekianti 500-800 metrų aukštį, uola.
Parvežti lauktuvių Canarian Mojo bulvių padažo.
8 diena
Skrydis į Varšuvą

 

Nurodyta preliminari kaina eurais 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese, 8 dienų trukmės kelionei (7 n./8 d.);

2018 m. 2019 m.
Spalis Lapkritis Gruodis Sausis Vasaris
340 Eur 420 Eur 420 Eur 475 Eur 440 Eur

Jei norite užsisakyti šią  kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

Į kelionės kainas įskaičiuota: tiesioginis skrydis Varšuva - Tenerifė - Varšuva, rankinis bagažas iki 10kg/asm, pervežimas šalyje oro uostas - viešbutis - oro uostas, bendrinė informacija bei maršrutas keliaujant automobiliu po Tenerifės salą lietuvių kalba, apgyvendinimas.

Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę : nurodyta kaina 1 asm., kai keliauja 2 suaugę asmenys; kelionės organizatorius "Aš keliauju"; tai yra kelionė be grupės, kuri vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui: 2 asm. Avansas mokamas užsisakant kelionę, kurio dydis 40 % kelionės sumos; likusi suma mokama ne vėliau kaip 21 diena iki kelionės pradžios. Skrydžius vykdo aviakompanija " Ryanair". Iki Varšuvos galima nuvykti automobiliu, lėktuvu (skrydžiai iš Vilniaus nuo 40 EUR/asm į abi puses) arba patogiu autobusu: ticket.luxexpress.eu/lt/trips-timetable/kaunas-coach-station/warsaw-centralny. Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su keliautoju : Apie_mus

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Spauskite: https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!