2018/19 rudens-žiemos kelionės

Eilatas- puiki Egipto alternatyva

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis iš Kauno į Eilatą, nuvykimas į viešbutį. Pažintis su Eilatu. Tai - kurortinis uostamiestis, įsikūręs šiauriausiame Raudonosios jūros taške. Nors žiemos mėnesiais temperatūra siekia apie 25°C šilumos, tai nekliudo ir tobulai tinka tiek tingioms atostogos pajūryje, tiek aktyviam poilsiui.
Būsite nustebinti koks tai tvarkingas ir romantiškas kurortas prie Raudonosios jūros : pėsčiųjų alėja, jaukūs pajūrio barai, restoranėliai, prabangūs viešbučiai ir „šokantys fontanai“…
Rekomenduojame pasigrožėti miestu jau vakarėjant, apžvelgti vaizdingą pasienio su Jordanija bei Egiptu panoramą
2 diena
Poilsis prie jūros arba visos dienos išvyka prie Negyvosios jūros. Ši druskinga jūra yra 400 m žemiau jūros lygio. Jos vandenyje yra daug druskų, įvairių mineralų, mikroelementų. Taip pat yra sieros vandenilio šaltinių ir gydomųjų purvų.
Vykstama gražiais kraštovaizdžiais garsėjančia Judėjos dykuma, kurios akmenuoti slėniai pakildami net apie 1000 m. aukščio driekiasi iki pat Jeruzalės. Prie Negyvosios jūros aplankoma gydomosios kosmetikos parduotuvė-gamykla. Poilsis ir maudynės Negyvojoje jūroje. Sugrįžimas į viešbutį.
3 diena
Poilsis prie jūros arba išvyka į Jeruzalę. Amžinojo miesto lankymas – neišdildomi įspūdžiai Jeruzalės mieste kiekviena žymi vieta, kurią Jus aplankysite, susijusi su tūkstančių metų senumo istorija.
Pradžioje ekskursijos-Alyvų kalnas ir Getsemanės sodai, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Senąjį miestą, Šventyklos kalnas ir Omaro mečetė, dar žinoma Uolos kupolo vardu. Vėliau aplankoma Raudų siena – labiausiai garbinama vieta žydiškoje miesto dalyje. Prie šios sienos Jūs visada pamatysite besimeldžiančių žmonių Eisite Doloresės keliu, kitaip vaidnamu Kryžiaus keliu, kuris veda per musulmoniškąją ir krikščioniškąją miestų dalis tiesiai prie Jėzaus Kristaus kapo. Būtent šioje vietoje Kristus buvo nukryžiuotas, palaidotas, prisikėlęs.Prieš sugrįžtant į Eilatą užsuksite į Betliejų. Čia Jūs aplankysite bažnyčią, kurioje gimė Jėzus Kristus. Ši bažnyčia yra viena seniausių iki šiol veikiančių banžnyčių ir yra gerbiama ne tik krikščionių, bet ir islamo religijoje.
4 diena
Poilsis viešbutyje arba išvyka švykimas į Petrą, kadaise egzistavusios Nabatėjos karalystės sostinę. Petra įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo objektų sąrašą ir Septynių Naujųjų pasaulio stebuklų sąrašą, dar vadinama raudonąja dykumos rože.
Apžvalginė ekskursija po Petrą: nabatėjų iždinė – puikiai išlikusi kapavietė, šventyklos, romėnų teatras.
5 diena
Poilsis prie jūros arba išvyka į Raudonajį konjoną. Raudonojo kanjono pavadinimas kilo neatsitiktinai. Smiltainio uolose esantis geležies oksidas reagavo į pratekantį vandenį. Dėl šios priežasties uolos nusidažė rausva spalva. Raudonasis kanjonas puiki išvyka, propaguojantiems aktyvesnį gyvenimo būdą.
Tai nėra didelis kanjonas, maršrutas tęsiasi apie 150 metrų. Tako plotis apie 2-3 metrai, o uolienų aukštis siekia apie 30 metrų. Turas trunka apie dvi valandas.
6 diena
Poilsis prie jūros arba išvyka į Timnos Timnos slėnio parkas yra Izraelio nacionalinis parkas Negevo dykumoje, maždaug apie 30 km į šiaurę nuo Eilato. Parkas žymus įdomiais smiltainio dariniais, kurie turi net savo pavadinimus. Grybas“, „Arkos“, „Karaliaus Saliamono stulpai“, „Miegantis liūtas“.
Šiame slėnyje taip pat yra seniausios pasaulyje vario rūdos kasyklos, kurios veikė nuo 4000 m. pr. Kr.
7 diena
Poilsis prie jūros arba išvyka į Kupranugarių rančą. Kupranugarių ranča yra Eilato kalnų gamtos rezervate, maždaug dešimt minučių kelio automobiliu nuo miesto centro. Rančoje rengiami žygiai ir dykumų turai jojant ant kupranugarių. Ši atrakcija puikiai tiks visoms amžiaus grupėms, tiek vaikams, tiek suaugusiems.
8 diena
Skrydis iš Eilato į Kauną

 

Nurodyta preliminari kaina 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese, savaitės trukmės kelionė ( 7n/8d ):

Viešbučio kategorija/ maitinimo tipas

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

3* / pusryčiai ir vakarienė

 585 Eur

538 Eur

538 Eur

538 Eur

4* / viskas įskaičiuota

 677 Eur

683 Eur

614 Eur

614 Eur

Jei norite užsisakyti šią  kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

Į kelionės kainas įskaičiuota: tiesioginis skrydis  Kaunas - Eilatas - Kaunas , rankinis bagažas 10kg, pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas, apgyvendinimas su nurodytu maitinimu. 

Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionęnurodyta kaina 1 asm., kai keliauja 2 suaugę asmenys; kelionės organizatorius "Aš keliauju"; kelionė vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui - 2 asm.  Avansas - 50 % kelionės sumos, likusi suma mokama likus 30 dienų iki kelionės. Skrydžiai vykdomi kiekvieną ketvirtadienį ir sekmadienį. Aviakompanija " Ryanair". Pirminiai skrydžių laikai:
Kaunas - Eilatas 07:35-12:00

Eilatas - Kaunas 12:35-17:15

*Pirminiai skrydžių laikai gali keisti, apie pasikeitimus keliautojus informuoja kelionės organizatorius

Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su keliautoju : Apie_mus

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Spauskite: https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!