2018/19 rudens-žiemos kelionės

Prancūzijos Žydrasis krantas: Nica, Monakas, Kanai

Rekomenduojame! Poroms
Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis Vilnius - Nica. Pervežimas į viešbutį. Žydrasis krantas (Côte d’Azur) – vienas populiariausių regionų Europoje. Prancūzijos Rivjerą yra pamėgę pasaulinio garso žvaigždės. Žydrojo kranto sostine vadinama Nica – pulsuojantis ir gyvybingas miestas.
2 diena
Pusryčiai. Pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikščiokite po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų, aplankykite Šv. Reparatės katedrą. Pakilkite į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, kur akys gėrisi nuostabia panorama į Angelų užutėkį, miestą ir Anglų bulvarą.
3 diena
Pusryčiai. Išvyka į Kanus. Kanai nutolę 33 km nuo Nicos ir yra patogiai pasiekiami autobusu ar automobiliu. Kanai poilsiautojams siūlo paplūdimius, prabangias prekybos ir poilsio zonas bei išskirtinį Viduržemio regiono maistą. Miestas, kuriuose kasmet rengiamas tradicinis kino festivalis, pritraukiantis daugybę kino žvaigždžių ir kitų įžymybių.
Kanų miestas išsidėstęs aplink seną uostą, su gana kompaktiška centrine dalimi. Kanų krantine kursuoja mažytis traukinukas „Le Petite Train“, kuris bus puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kanuose pati žymiausia miesto vieta - Festivalių rūmai.J ame vyksta metų renginys „Kanų festivalis“, kuris sutraukia minias žiūrovų ir daugybę įžymybių iš viso pasaulio. Šiuolaikiniai Festivalių rūmai pritaikyti vesti įspūdingus renginius. Verta paminėti, kad 2006 metais juose buvo pastatyta Leren rotonda, iš kurios atsiveria nuostabi panorama į Viduržemio jūrą. Sakoma, kad būnant šiame mieste reikia bent viena koja užlipti ant garsaus raudonojo kilimo, kuriuo kartą per metus žengia įžymybės. Bet, tiesą sakant, toji vieta toli gražu neprimins nuotraukose matytos prabangos ir iškilmingumo- viskas daug daug paprasčiau nei mes galime įsivaizduoti.
4 diena
Pusryčiai. Pažintis su Monako kunigaikštyste. Monakas – antroji pagal mažumą, tačiau tankiausiai apgyvendinta valstybė pasaulyje. Jos 1,95 kvadratinių kilometrų plote gyvena per 32 tūkst. žmonių. Kunigaikštystė rytuose ribojasi su Prancūzijos, vakaruose – su Italijos Rivjera. Monake nėra nei miškų, nei laukų, nei pievų, nei užmiesčio.
Neturi ir savo oro uosto, todėl į kraštą atvykti galima tik žemės ar vandens transportu.Monte Karlas yra Monako valstybės centras, kuris garsus savo lošimo namais. Nesidomintieji lošimu Monake gali aplankyti kunigaikščio pilį, egzotiškuosius sodus, Monako katedrą ar akvariumą. Pilyje nuolat rengiamos ekskursijos, galima stebėti, kaip keičiasi sargyba. Tačiau bene didžiausią įspūdį daro Monte Karlo ir uosto vaizdas nuo pilies viršaus. Okeanografijos muziejuje ir Akvariume galima grožėtis jūros flora ir fauna, žiūrėti jūros gyvių pasirodymus. Sako, kad šiuo metu muziejuje galima pamatyti per 4000 rūšių žuvų ir apie 200 rūšių bestuburių. Augalų mėgėjams egzotiškieji sodai siūlo grožėtis keliais tūkstančiais augalų rūšių iš viso pasaulio.
Ieškantiems įkvėpimo neatsiejama Nicos miesto dalis yra muziejai, kuriuos Nicoje privalu aplankyti. Daug ankstesnių ir šiuolaikinių žymių kūrėjų Nicoje sėmėsi įkvėpimo, todėl miestas išties alsuoja menininkų dvasia.
5 diena
Ieškantiems įkvėpimo neatsiejama Nicos miesto dalis yra muziejai, kuriuos Nicoje privalu aplankyti. Daug ankstesnių ir šiuolaikinių žymių kūrėjų Nicoje sėmėsi įkvėpimo, todėl miestas išties alsuoja menininkų dvasia. Daugiau: Vakare pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.
Svečiuojantis Nicoje būtina „įdarbinti“ ir uoslės bei skonio receptorius ir paragauti vietinės virtuvės patiekalų, žinomų visame pasaulyje
Svečiuojantis Nicoje būtina „įdarbinti“ ir uoslės bei skonio receptorius ir paragauti vietinės virtuvės patiekalų, žinomų visame pasaulyje.

 

Nurodyta preliminari kaina 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese savaitės trukmės kelionei (7 n. / 8 d.):

Viešbučio kategorija / maitinimo tipas
Lapkritis
Gruodis
Sausis
Vasaris
3* / su pusryčiais
373 Eur
373 Eur
370 Eur
360 Eur

 Jei norite užsisakyti šią  kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis Vilnius - Nica - Vilnius, 1 vnt  bagažo iki 10 kg/asm, pervežimas šalyje, informacija llietuvių kalba "Ką pamatyti, aplankyti ir paragauti Žydrajame krante", 7 nakvynės 3* viešbutyje.

Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę: Kaina lentelėje nurodyta 1 suaugusiam asmeniui, kai keliauja 2 asm, savaitės trukmės kelionei (7 n/ 8 d): kelionės organizatorius AŠ KELIAUJU; tai individuali kelionė (be grupės), kelionė vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui - 2 asm. Avansas - 40 % kelionės sumos, likusi suma mokama likus 30 dienų iki kelionės. Skrydį vykdo aviakompanija " Wizzair". Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su turistu :Apie_mus

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Spausk :

 https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!