2018/19 rudens-žiemos kelionės

Pažintis ir poilsis Maroke

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis iš Vilniaus į Agadyrą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį.
2 diena
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba apžvalginė ekskursija po Agadyrą. Agadyras – įdomus ir intriguojantis Maroko miestas bei didžiausias šalies kurortas. Šios ekskursijos metu aplankomas tradicinis berberų turgus, senosiosios Kasbah tvirtovės likučiai, iš kur atsiveria įspūdinga Agadyro įlankos panorama. Agadyro paplūdimiai tęsiasi apie 10 km.
Juose visada erdvu, galima mėgautis romantiška ramybe. Banglenčių sportui čia taip pat vienos geriausių vietų pasaulyje. Grįžimas į viešbutį.
3 diena
Pusryčiai. Poilsis pajūryje arba apžvalginė ekskursija po Marakešą, miestą, kuris dar vadinamas Rytų Maroko širdimi. Aplankomi Menaros sodai, Kutubijos mečetė su įspūdingu 70 m aukščio minaretu, kuris laikomas Marakešo simboliu. Sodų apsupti prabangūs XIX a. Bahija rūmai, XVI a. Sadijos dinastijos kapavietė, senasis Kasbaho kvartalas.
Taip pat aplankoma viena žymiausių aikščių Maroke – Džema al Fina. Šioje aikštėje susirenka kobrų kerėtojai, likimo būrėjos, bebaimiai akrobatai, ugnies rijikai. Grįžimas į viešbutį.
4 diena
Pusryčiai. Poilsis pajūryje arba pažintinė ekskursija po Suvairą. Suvairą - tai gražus ir ramus kurortas Maroke šalia Atlanto vandenyno, galintis pasigirti romantišku uostu bei gynybiniu fortu.
Šį miestą labiausiai garsina medina, kuri yra įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldą, taip pat spalvingi rytietiški turgūs, kuriuose vietos amatininkai prekiauja pačių gamintais medžio dirbiniais. Grįžimas į viešbutį.
5 diena
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pažintinė ekskursija į Tafrautą, esantį tarp Atlaso kalnų. Tafrauto miestas dar vadinamas migdolų sostine ir yra žymus migdolų medžių grožiu, kurie džiugina turistų akis saulės išdegintame kalnų kraštovaizdyje. Pakeliui į Tafrautą pervažiuojama Bahos
upė, legendinė berberų tvirtovė – Kasbah Tizurgane. Aplankomi unikalūs plūktiniai namai, besišliejantys prie didžiulių rožinių granitinių uolų. Tafrautas garsėja argano aliejumi ir pardavinėjamomis berberiškomis šlepetėmis. Šios kelionės metu aplankoma Tiznito miestelio medina, kuri garsėja sidabro dirbiniais, bei Kerdous tarpeklis, kuris puikiai vainikuoja įspūdžių kupiną dieną. Grįžimas į viešbutį.
6 diena
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pažintinė iškyla visureigiais. Kelionės metu vykstama į Tiznitą – sidabrinių ir berberiškų papuošalų centrą, kuriame aplankoma sienų juosiama nedidelė medina. Pietaujama Asakos oazėje, berberų kaime.
Po pietų aplankoma Jusef ben Tachefine užtvanka su nuostabaus grožio ežero panorama, Resmukos kopomis, taip pat aplankomas Masos slėnis – garsėjantis gamtos parku ir retais paukščiais - plikagalviais ibiais. Kelionės pabaigoje pravažiuojamas Sidi Rbato paplūdimys, palei pakrantę atvažiuojama į Tifnito žvejų kaimelį, kur aplankomos Sidi Bibi keramikos dirbtuves. Grįžimas į viešbutį.
7 diena
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ekskursija į vieną įspūdingiausių Maroko paplūdimių – Legziros paplūdimį. Plati ir erdvi apie 8 km ilgio pakrantė unikali dviem akmens arkomis, kurios susiformavo prieš daugelį metų, uolas veikiant erozijai.
Šiuos gamtos kūrinius, ištisus šimtmečius skalauja vandenyno bangos, o apžiūrėti iš arti juos galima tik per atoslūgius. Nuo šio paplūdimio matomi nuostabaus grožio saulėlydžiai. Grįžimas į viešbutį.
8 diena
Pusryčiai. Pervežimas į Agadyro oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

 

Nurodyta preliminari kaina eurais 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese, 8 dienų trukmės kelionei (7 n./8 d.):

Spalis Lapkritis
620 Eur 510 Eur

Skrydžiai vykdomi 2 kartus į savaitę trečiadieniais ir sekmadieniais visą vasaros/ rudens sezoną

Jei norite užsisakyti šią kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

Į kelionės kainas įskaičiuota: tiesioginis skrydis, rankinis bagažas iki 10kg/asmeniui, informacija apie lankytinas vietas Maroke, 7 nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu.

Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę: kelionės organizatorius "Aš keliauju"; Tai yra individuali kelionė, kurios metu turistas keliauja be grupės, kelionė vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui - 2 asm. Avansas - 30 % kelionės sumos, likusi suma mokama likus 30 dienų iki kelionės. Skrydį vykdo aviakompanija "Wizzair" Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su turistu : Apie_mus

 

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!