2018/19 rudens-žiemos kelionės

Kvapnios ir gardžios atostogos Provanse

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis į Nicą. Nuvykimas į viešbutį Nicoje. Prancūzijos pietuose esantis Provanso regionas – išlaikęs autentiškumą Prancūzijos kaimas, viliojantis keliautojus savo kvapais, romantiškais vaizdais, gardžiu maistu ir lėtu gyvenimo tempu. Provansas tai ne tik mums gerai žinomi levandų laukai.
Tai istoriją menantys miesteliai, kvepalų kūrėjų namai ir maisto pateikimo kultūra. Nica –penktasis pagal gyventojų skaičių Prancūzijos miestas, įsikūręs tarp aukštų kalvų, atvykusius pasitinka šiltu Viduržemio jūros dvelksmu ir prabanga. Nica yra vienas didžiausių Žydrosios pakrantės (Prancūzijos Rivjeros), visame pasaulyje žinomos kaip Côte d’Azur, kurortinių centrų.
Vienoje iš kavinių išbandyti kokteilį Kir arba Kir Royale
2 diena
Pažintis su Provanso kvapais. Sako, kad Provanso regione labiausiai oras kvepia Graso miestelyje.. Grasas yra vadinamas pasaulio parfumerijos sostine. Čia yra pagaminama didžioji dalis kvapniųjų aliejų, kurie vėliau naudojami prancūziškų kvepalų gamybai.
Miestelio senamiestį sudaro XVII-XVIII a. namai, tarp kurių vingiuoja jaukios gatvelės, o jose apstu parfumerijos parduotuvėlių.
Apsilankyti Galimard parfumerijos namuose
3 diena
Pažintis su kitais Provanso miesteliais. Vienas gražiausių kelionės Provanse maršrutų - pro mažus Luberono slėnio kaimelius (Gordo, Rusijonas, Apt, Lacoste ir kt.) iki Les Baux De Provance Būtent čia atsiskleidžia Provanso žavesys, jaukumas ir nuostabus grožis.
Sunku būtų aplenkti Gordes miestelį, kuris pastatytas ant kalvos su vaizdu į aplinkinius vynuogynus ir alyvmedžių giraites. Nuostabios viduramžių laikotarpio gatvelės su arkadomis driekiasi virš miesto iškilusios XVI a. pilies. Village des Bories kaimelis primena bičių avilį. Namukai ir tvorelės tiesiog sudėlioti iš akmenų be jokio skiedinio.
Nuvykti į ochros kasyklas Rusijono miestelyje
4 diena
Pažintis su levandomis. Provanso simboliu laikomos levandos auginamos Luberono regiono levandų ūkiuose. Geriausias metas pamatyti melsvuosius levandų laukus prasideda birželyje. Liepos pradžioje jau renkamas derlius. Bet vykstantys kitu metu lai nenusimena.
Levandas, o tiksliau iš jų gaminamus produktus galime rasti ne viename šiam augalui skirtame muziejuje. Ir ekskursijos metu susipažinti kaip šie augalai distiliuojami ir kaip iš jų gaminami eteriniai aliejai. O šalia esančiose parduovėse įsigyti įvairiausių dalykų iš levandų.
Paragauti levandų ledų
5 diena
Pažintis su Provanso istorija. Vienas įspūdingiausių istorinių miestų šiame regione būtų Avinjonas. Pagrindinė miesto įžymybė – Popiežių rūmai, į kuriuos XIV a. buvo perkelta popiežių rezidencija iš Vatikano. Iš Avinjono 7 dešimtmečius buvo valdoma visa katalikų bažnyčia.
Avinjono Popiežių rūmai nė iš tolo neprimena puošnaus Vatikano. Tai didžiulė tvirtovė su daugybe gynybinių įtvirtinimų, liudijančių apie neramius laikus. Kita Avinjono įžymybė – tai Pont Saint Benezet, viduramžiais statytas tiltas, kurio išlikusi tik dalis.
Paragauti Provanso tradicinių patiekalų iš daržovių
6 diena
Pažintis su Provanso menininkų miestais. Nedideliame Arlio miestelyje gyveno ir kūrė įžymūs dailininkai Vincentas van Gogas bei Polis Gogenas. Iki mūsų dienų išliko ligoninė, kurioje gydėsi Vincentas van Gogas, o jos kiemelyje žydi gėlynai, kurį pavaizdavo menininkas viename iš savo paveikslų.
Kitame miestelyje- Provanso Eikse gyveno ir kūrė nemažai žymių menininkų: Polis Sezanas, Emilis Zola, Ernestas Hemingvėjus. Vaikščiodami po senamiestį atkreipkite dėmesį į grindinio plyteles – kai kur matosi aukso spalvos įspaudai su žodžiu Paul Cézanne – istorikai mano, kad būtent šiomis gatvėmis vaikščiojo garsus menininkas.
Pereiti Mirabau alėja ir pasigrožėti fontanais
7 diena
Pažintis su Nica. Nicoje, kurią pamėgę pasaulinio garso žvaigždės, kiekvienas suras pramogų pagal savo skonį: pasivaikšiojimai pakrante, prabangūs boutique, naktiniai klubai, prancūziška virtuvė ir garsūs muziejai.
Nicoje keliautojus žavi ne tik gaivus oras, šiltas klimatas, saulėti paplūdimiai, bet ir įspūdingas kraštovaizdis, senovę menanti architektūra bei turtinga kultūra: senamiestis, rūmai, muziejai.
Nuostabi Nicos panorama nuo Pilies kalvos
8 diena
Skrydis į Vilnių
Turėti registruotą bagažą pirkiniams Provanse

 

 Nurodyta preliminari kaina 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese, 8 dienų trukmės kelionei (7 n/.8 d.):

Spalis Lapkritis
320 Eur 330 Eur

Tikslias kelionės kainas sužinosite tel +37065637114 arba el. paštu askeliauju@askeliauju.lt

Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydžiai,1 vnt registruoto bagažo iki 23 kg/2 asm, 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiai, informacinis kelionės gidas lietuvių kalba „Žavingasis Provansas“.

Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę: kelionės organizatorius AŠ KELIAUJU; tai individuali kelionė (be grupės), kuri vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui - 2 asm. Avansas - 40 % kelionės sumos, likusi suma mokama likus 30 dienų iki kelionės. Skrydį vykdo aviakompanija " Wizzair". Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su turistu: Apie_mus :

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Junkitės prie mūsų: https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!