2018/19 rudens-žiemos kelionės

10 nepamirštamų dienų Provanse

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis į Nicą. Nuvykimas į viešbutį Nicoje. Prancūzijos pietuose esantis Provanso regionas – išlaikęs autentiką Prancūzijos kaimas, viliojantis keliautojus savo kvapais, romantiškais vaizdais, gardžiu maistu ir lėtu gyvenimo tempu. Provansas tai ne tik mums gerai žinomi levandų laukai. Tai istoriją menantys miesteliai, kvepalų kūrėjų namai ir maisto pateikimo kultūra.
Vakare pažintis su Nica. Nica – tai penktasis pagal gyventojų skaičių Prancūzijos miestas (po Paryžiaus, Marselio, Liono ir Tulūzos), įsikūręs tarp aukštų kalvų, atvykusius pasitinka šiltu Viduržemio jūros dvelksmu ir melsvos spalvos vandeniu. Nica yra vienas didžiausių Žydrosios pakrantės (Prancūzijos Rivjeros), visame pasaulyje žinomos kaip Côte d’Azur, kurortinių centrų.
Vienoje iš kavinių išbandyti kokteilį Kir arba Kir royale
2 diena
Pažintis su Provanso kvapais. Sako, kad Provanso regione labiausiai oras kvepia Graso miestelyje, kuris įsikūręs kalnuotoje Provanso dalyje, ant kalno, nuo kurio atsiveria graži, kalnuota panorama. Grasas yra vadinamas pasaulio parfumerijos sostine. Čia yra pagaminama didžioji dalis kvapniųjų aliejų, kurie vėliau naudojami prancūziškų kvepalų gamybai.
Senamiestį sudaro XVII-XVIII a. namai, tarp kurių vingiuoja jaukios gatvelės. Jose apstu įvairiausiais kvepiančiais dalykėliais prekiaujančių parduotuvėlių, parfumerijų.
Apsilankyti Molinard parfumerijos namuose
3 diena
Pažintis su Provanso miesteliais. Vienas gražiausių kelionės Provanse maršrutų - pro mažus Luberono slėnio kaimelius (Gordo, Rusijonas, Apt, Lacoste ir kt.) iki Les Baux De Provance. Būtent čia atsiskleidžia Provanso žavesys, jaukumas ir nuostabus grožis. Būtent čia atsiskleidžia Provanso žavesys, jaukumas ir nuostabus grožis.
Sunku būtų neaplankyti Gordes miestelį, nes, kaip ir daugelis kitų Provanse, jis pastatytas ant kalvos, su vaizdu į aplinkinius vynuogynus ir alyvmedžių giraites. Nuostabios viduramžių laikotarpio gatvelės su arkadomis driekiasi virš miesto iškilusios XVI a. pilies. Village des Bories kaimelis primena bičių avilį. Namukai ir tvorelės tiesiog sudėlioti iš akmenų be jokio skiedinio.
Nuvykti į ochros kasyklas Rusijono miestelyje
4 diena
Pažintis su Provanso istorija. Gardo tiltas yra pirmasis, daugiau nei prieš 2000 metų romėnų pastatytas, akvedukas Prancūzijoje. Tai 49 metrų aukščio ir 274 metrų ilgio statinys, kuriuo senovėje buvo tiekiamas vanduo Nimui. Jį, ko gero, matote gan dažnai, užtenka tik pasižiūrėti į 5 eurų banknotą.
Pragaro slėnio tarpeklio uolos, vynuogynai ir alyvmedžių giraitės supa akmeninį Les Baux miestelį, vieną geriausių fortifikuotos Provanso gyvenvietės pavyzdžių. Citadelės sienos iškilo X a. Siauros gatvelės, kurių namų pirmuosiuose aukštuose įsikūrę amatininkai ir suvenyrų pardavėjai, raizgosi tarp XVI a. pastatų.
Užsukti Į Avinjono Popiežių rūmus
5 diena
Pažintis su Provanso gamta. Kamargo delta – tai didžiausia Vakarų Europoje upės delta, užimanti apie 930 kv. km plotą. Kamargo deltoje įkurtas nacionalinis parkas, nes Ronos upės žiotis supa didžiulė pelkynų, pievų, druskingų lygumų teritorija, pasižyminti unikalia flora ir fauna. Dalis šios teritorijos saugoma kaip regioninis parkas.
Kamargo simbolis yra didysis flamingas - daugiau nei 13 000 jų peri Fangasjė lagūnoje. Regionis parkas garsus ir savo vietine juodųjų galvijų rūšimi, o ypač klajojančiomis pusiau laukinių baltų arklių, kaimenėmis, kurie yra tiesioginiai pirmykščių arklių palikuoniai.
Pasiimti į šią kelionę gerą fotoaparatą
6 diena
Aktyvus poilsis Kamargo nacionaliniame parke:arba žygis dviračiais bei pėsčiomis. Yra net keli maršrutai skirti pėstiesiems ir dviratinikams su aiškiomis nuorodomis. Todėl diena parke tikrai neprailgs.
Paragauti Provanso tradicinių patiekalų iš daržovių
7 diena
Pažintis su Provanso virtuve. Jeigu lankėtės Provanse ir neragavote bujabeso, vadinasi, Provanse ir Marselyje nebuvote. Marselio žuvienė neatskiriama nuo šio Prancūzijos uosto taip, kaip, šampanas nuo Šampanės regiono, kuriame jis gaminamas. Be žuvienės Marselis garsus ir savo muilu.
Marselio muilas – tradicinis muilas iš augalinių aliejų, jau ne vieną šimtmetį gaminamas Marselio apylinkėse. Be uosto ir viduramžių pastatų lankymo mieste nepamiškite nuvykti ir laivu į Ifo salą, kur buvo įkalintas A.Diuma romano „Grafas Montekristas“ pagrindinis herojus.
Nuvykti į Calanques nacionalinį parką
8 diena
Pažintis su meno miestais. Provanso Eiksas vadinamas meno ir vandens miestu, mat jame gausybė fontanų, čia gyveno ir kūrė nemažai žymių menininkų: Polis Sezanas, Emilis Zola, Ernestas Hemingvėjus. Vaikščiodami po senamiestį atkreipkite dėmesį į grindinio plyteles – kai kur matosi aukso spalvos į ispaudai su žodžiu Paul Cézanne.
Istorikai mano, kad būtent šiomis gatvėmis vaikščiojo garsus menininkas.
Pereiti Mirabau alėja ir pasigrožėti fontanais
9 diena
Pažintis su Provanso prabanga. 429 metrų aukštyje įsikūręs Ezo miestelis alsuoja prabanga, madingu gyvenimu bei ramybe, vietinių gyventojų kitaip dar vadinamas Erelio lizdu. Ezo miestelis yra itin mėgiama menininkų, turtuolių ir garsenybių poilsio vieta, kai kurie iš jų čia turi nuosavas vilas. Kanus galima vadinti kino meno mylėtojų meka.
Miestas, kuriame kasmet gegužę rengiamas tradicinis Kanų kino festivalis, pritraukia daugybę kino žvaigždžių ir kitų pasaulio įžymybių.
Pamatyti F1 trasą pačiame Monako centre
10 diena
Pažintis su Nica. Nicoje, kurią pamėgę pasaulinio garso žvaigždės, kiekvienas suras pramogų pagal savo skonį: pasivaikšiojimai pakrante, prabangūs boutique, naktiniai klubai, prancūziška virtuvė ir garsūs muziejai.
Nicoje keliautojus žavi ne tik gaivus oras, šiltas klimatas, saulėti paplūdimiai, bet ir įspūdingas kraštovaizdis, senovę menanti architektūra bei turtinga kultūra: senamiestis, rūmai, muziejai
Nuostabi Nicos panorama nuo Pilies kalvos
11 diena
Skrydis į Vilnių.
Turėti registruotą bagažą pirkiniams Provanse

 

 Nurodyta preliminari kaina 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese, 11 dienų trukmės kelionei (10 n./11 d.):

Spalis Lapkritis
520 Eur 450 Eur

Tikslias kelionės kainas sužinosite tel +37065637114 arba el. paštu askeliauju@askeliauju.lt
Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis Vilnius - Nica - Vilnius, 1 vnt registruoto bagažo iki 23 kg/2 asm, 11 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiai, informacinis kelionės gidas lietuvių kalba „Žavingasis Provansas“.

Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę: kelionės organizatorius AŠ KELIAUJU; tai individuali kelionė (be grupės), kuri vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui - 2 asm. Avansas - 40 % kelionės sumos, likusi suma mokama likus 30 dienų iki kelionės. Skrydį vykdo aviakompanija " Wizzair". Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su turistu: Apie_mus :

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Junkitės prie mūsų : https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!