2018/19 rudens-žiemos kelionės

Dvi Kanarų salos: Tenerifė ir La Gomera

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis Varšuva - Tenerifė. Persikėlimas keltu į La Gomeros salą, kurioje prieš pat išvykdamas į savo pirmąją kelionę į Naująjį Pasaulį, buvo apsistojęs garsusis jūrų keliautojas Kristupas Kolumbas. Į šią salą vykstama grožėtis jos gamta: kalnų šlaitais, vilnijančiais žaliuojančiais peizažais.
Verta pasivaikščioti po San Sebastian La Gomera miestelį.
2 diena
Diena skirta La Gomeros salai, aplankant nacionalinį Garachonai parką, įtrauktą į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Tai labai retas miškas, išsaugojęs daug lauramedžių ir viržių atmainų, kurių aukštis vietomis viršija 12 m. La Gomeroje galima išgirsti Silbo Gomero kalbą (švilpiamoji kalba), įtraukta į nematerialųjį UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Šiuo neįprastu bendravimo būdu bendravo senieji salos gyventojai. Tęsdami pažintį su La Gomera aplankote žvejų kaimelį Playa de Santiago, o kelionę baigiate San Sebastian La Gomera miestelyje.
Paprašyti vietinių pakalbeti intinreta Silbo Gomero kalba.
3 diena
Keliatės keltu į Tenerifę. Pervažiavimas į viešbutį pietinėje salos dalyje. Tenerifė savo reljefu ir gamta skiriasi nuo žaliuojančios La Gomeros. Tenerifės centre esantis Teidės ugnikalnis apsaugo pietinę salos dalį nuo lietaus, todėl čia saulėta ir sausa. Šiaurinėje salos dalyje drėgniau ir čia dažnesni lietūs.
Todėl būtent Tenerifės pietinėje dalyje išsidėstę pagrindiniai kurortai ir išplėtota infrastruktūra.
4 diena
Poilsis paplūdimyje arba šią dieną siūlytume susipažinti su salos rytine ir šiaurine pakrante. Čia dar galima rasti Ispanijos dvasią išlaikiusių miestelių: Garačiko, El Toscal, Ikodo de los Vinos. Pastarasis miestelis garsus dėl čia augančio Drakonmedžio. Nors vadinamas tūkstantmečio medžiu, šiam augalui iš tiesų yra tarp 600 ir 800 metų.
Drakonmedžio aukštis – 16 m, o kamieno apimtis – 20 m. Ikodo de los Vinos miestelyje galima apsilankyti Kanarų salos vyno Vino Malvasio muziejuje, įsigyti vietinės gamybos vyno, likerių, uogienių, pagardų. Prie Ikodo miestelio esantis vulkano gyslų labirintas, vadinamas Vėjo urvu, yra ilgiausias Europoje. Jame trim aukštais išsiraizgę net 18 km vulkano lavos gyslų. Garačiko miestelis - tinkama vieta sustoti paragauti šviežios žuvies, nes iki 1706 m tai buvo didžiausias salos uostas.
Apsilankyti Loro parke.
5 diena
Poilsis paplūdimyje arba ekskursija/savarankiška kelionė išsinuomuotu automobiliu į Teidės nacionalinį parką. Parkas pasižymi išskirtiniais peizažais, kurie kiekvienam lankytojui palieka neišdildomus įspūdžius. Mineralų nudažytos įvairių formų uolos, sustingusios lavos upės, dykumų horizontai – primena Marso ar Mėnulio paviršių.
Aukščiausia parko vieta - aukščiausia vieta Ispanijoje, virš jūros lygio pakilusi 3718 m. Šalia stūkso dar vienas, antras pagal dydį ugnikalnis Kanarų salose – Piko Viechas (Pico Viejo), kurio viršūnė yra 3135 m virš jūros lygio. Jis taip pat įeina į nacionalinio parko teritoriją. Grįžtant rekomenduojame užsukti į Maska tarpeklį, kuris prasideda senoviniu kaimeliu ir 7 km leidžiasi žemyn link vandenyno. Žygis po Maskos tarpeklį paprastai užtrunka apie 4 val, todėl reikia suplanuoti pasivaikščiojimo laiką ir grįžti iki sutemstant.
Pasikelti į Teidės viršukalnę.
6 diena
Poilsis paplūdimyje arba pažintis su salos šiaurės gamta – Anaga nacionaliniu parku. Anaga parkas, esantis šiaurės rytinėje salos dalyje užima beveik 14,5 hektarų ploto. Šis parkas kiekvieną lankytoją žavi gamta ir nuostabiu kraštovaizdžiu.
Čia galima atrasti natūralias laurų giraites, gamtos suformuotas įspūdingas uolas jūroje, tokias kaip Roques de Anaga, atokius nedidelius kaimelius vos su keliais namais, kuriuose atsiskleidžia vietinių gyventojų buitis. Taip pat aplankyti Punta de Anaga švyturį, kuris rodė kelią laivams nuo XIX amžiaus vidurio.
Užsukti į Taganan miestelį.
7 diena
Poilsis prie jūros arba pažintis su pietine Tenerifės pakrante. Nors pietinė pakrantė yra labai mėgstama turistų ir gana komercinė, bet net ir čia galima rasti jaukias vietas praleisti laisvalaikį. Tolimesnis nuo triukšmingojo Plaja de Amerikaso, kurorto miestelis La Kaleta džiugins mažais žuvies restoranėliais visai prie pat vandenyno pakrantės.
O norintys pamatyti delfinus ir gigantiškas uolas, turėtų leistis į Los Gigantės miestelį ir pasirinkti vieną iš čia organizuojamų ekskursijų laiveliu. Los Gigantės uolos - tai 500 – 800 m iš vandenyno į viršų šaunančios uolos, kurias pamatę senovėje vietiniai gyventojai guančiai manė, jog čia baigiasi pasaulis. Plaukiant link gigantiškų uolų dažnai laivelius lydi delfinai, tuo suteikdami džiaugsmą vaikams ir suaugusiems.
Ekskursija laivu iš Los Gigantės miestelio.
8 diena
Pervažiavimas iš viešbučio į oro uostą. Skrydis Varšuva – Tenerifė, kelionė į Lietuvą lėktuvu arba autobusu.

 

Nurodyta preliminari kaina 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese, 8 dienų trukmės kelionei (7 n./8 d.):

2018 m. 2019 m.
Spalis Lapkritis Gruodis Sausis Vasaris
440 Eur 560 Eur 545 Eur 605 Eur 605 Eur

Jei norite užsisakyti šią  kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

Į kelionės kainas įskaičiuota: tiesioginis skrydis į Tenerifę iš Varšuvos su rankiniu bagažu (1 vnt iki 10 kg/asm), pervežimas oro uostas - viešbutis, uostas - oro uostas, apgyvendinimas su nurodytu maitinimu: 2 nakvynės 3* viešbutyje  su pusryčiais La Gomeros saloje ir

5 nakvynės viešbutyje 3* su pusryčiais Tenerifės saloje, bendrinė informacija bei maršrutas keliaujant automobiliu po La Gomeros ir Tenerifės salas lietuvių kalba.

Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę: nurodyta kaina 1 asm., kai keliauja 2 suaugę asm., savaitės trukmės kelionei (7n/8d), kelionės organizatorius "Aš keliauju"; tai individuali kelionė, kuri vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui: 2 asm. Avansas mokamas užsisakant kelionę, kuris sudaro 40 proc kelionės sumos, likusi dalis mokama ne vėliau kaip 30 dienų iki kelionės pradžios. Skrydžius vykdo aviakompanija "Ryanair". Iki Varšuvos galima nuvykti automobiliu, lėktuvu (skrydžiai iš Vilniaus/ Kauno nuo 40 EUR/asm į abi puses) arba patogiu autobusu: ticket.luxexpress.eu/lt/trips-timetable/kaunas-coach-station/warsaw-centralny. Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su keliautoju : Apie_mus

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Spauskite:

https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!