2018/2019 Ruduo - žiema

Naujieji metai Veronoje

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2 diena
Pusryčiai. Ryte išvykstate Italijos link. Pakeliui aplankote imperatoriškąją Vieną. Ekskursija po šventinėmis dekoracijomis pasidabinusį, kava ir bandelėmis kvepiantį senamiestį apžiūrint miesto širdį – Šv. Stepono katedrą, Anker laikrodį, Vienos operą, Parlamentą, Rotušę, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Austrijos–Vengrijos imperijos istoriją.
Laisvu laiku siūlome aplankyti: *Lobyną, *Imperatoriškuosius apartamentus arba *Dailės galeriją. Vėlai vakare atvykstate į Veneto regioną Italijoje. Nakvynė viešbutyje.
3 diena
Pusryčiai. Išvykstate Veronos link. Ekskursija po turtingiausią šiaurės Italijos miestą aplankant istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės statula, minias turistų pritraukiantį Džuljetos namą. Apsigyvenate viešbutyje ir vykstate į romantiškiausio Šekspyro miesto Veronos centrą.
Vienoje gražiausių Veneto regiono vietų Bra aikštėje netoli Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiančio romėnų amfiteatro, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai, renkasi minios miestelėnų ir miesto svečių sutikti Naujuosius Metus. Įvairiaspalvių fejerverkų pliūpsniai apšviečia Veronos dangų, o žmonės džiaugsmingai pasitinka atėjusius Naujuosius. Sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje netoli Veronos.
4 diena
Pusryčiai. Vykstate į ką tik Naujuosius Metus pasitikusią Veneciją. Plaukiate *laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Atplaukiate į Šv. Morkaus aikštę, pagrindinę miestelėnų ir miesto svečių susibūrimo vietą. Būtent čia aidint varpo dūžiams palydimi Senieji ir sutinkami Naujieji Metai. Aplankote *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus.
Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *Varpinę. Po ekskursijos Išvykstate Čekijos link. Vakare atvykstate į Čekiją. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.
5 diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

 

Kelionės data ir kaina:

2018.12.29 - 01.02  389 Eur

Kaina pateikta be nuolaidos. Užsisakant kelionę iki 2018.09.30 taikoma nuolaida iki 25%.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, 4 nakvynės viešbučiuose, maitinimas – 4 pusryčiai, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu, kelionės dokumentų sutvarkymas.
Pastabos:
nurodyta kaina 1 suaugusiam asm., kai keliauja 2 suaugę asmenys; išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės, Alytaus. (¹) – yra papildomų sąlygų; (*) – mokami objektai, turistas moka pats apie 60 EUR už visus (*) pažymėtus objektus; Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis; tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Kelionės organizatorius "Novaturas". Garantuotas išvykimas.

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!