Egzotinės kelionės

Šri Lanka - rojaus kampelis Indijos vandenyne

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis Vilnius - Šri Lanka su tarpiniu sustojimu.
2 diena
Pasitikimas Kolombo tarptautiniame oro uoste, pervežimas iš oro uosto į viešbutį, pakeliui užsukant su gidu ir pasižvalgant po Negombo – nedidelį žvejų kaimelį. Registracija į viešbutį, poilsis po skrydžio. Negombo- romantiškas miestelis su vaizdingu lagūnų ornamentu, kuris susidarė dėl olandų pastatyto Hamiltono kanalo. Daugiau:
Mietelio įžymybės: Mažas olandų fortas, pastatytas 1678 metais, tais pačiais metais pastatyta olandų bažnyčia ir graži budistų šventykla Angunukaramulla
3 diena
Po pusryčių vykstama į dramblių rezervatą Pinaveloje. Dabar tai – gamtos apsaugos ir visuomenės švietimo centras, kuriame sėkmingai įgyvendinama dramblių veisimo nelaisvėje programa. Šiuo metu dramblių bandą sudaro daugiau nei 40 gyvūnų. Vėliau:
Vėliau aplankomas Dambula vienuolynas, kuris saugomas UNESCO kaip viena įspūdingiausių šventyklų Šri Lankoje. Šventyklą pastatė karalius Walagambahu I amžiuje. Tai penkių olų kompleksas, kuriame išpiešta virš 2000 kvadratinių metrų- sienos ir lubos. Pirmoje oloje matysite 14 m ilgio Budos statulą, išskaptuotą iš uolos, šioje salėje seniausios freskos visoje šventykloje. Kitoje oloje 150 natūralaus žmogaus dydžio Budos statulų.
Lankant šventyklas reikia nusiauti batus, nevalia dėvėti trumpų sijonų, šortų, palaidinių be rankovių.
4 diena
Po pusryčių apžiūrite Sigiriją - aplankoma tvirtovė ant uolos, kuri yra įtraukta i UNESCO paveldo sąrašą. Pastatyta V amžiuje, pavadinta „dangaus tvirtove“, Sigirija vienas įdomiausių objektų saloje. Ji taip pat žinoma kaip liūto uola, nes 150 metrų aukščio uolai gamta ir žmogus suteikė sėdinčio liūto formą. Daugiau:
Pasakojama, kad šią įspūdingą tvirtovę pastatė karalius Kashyapa. Daugybė laiptų veda į aukštutinius rūmus. O uolos apačioje - žemutinių rūmų, buvusių fontanų likučiai. Ant uolos matysite senovinių freskų likučius, kuriose, kaip manoma, pavaizduotos pačios gražiausios karaliaus sugulovės, jos dar vadinamos „dangaus mergelėmis“. Popiet aplankomas Matalėje esantis prieskonių sodas, kuriame matysite kaip auga prieskoniai, kuriuos matome ant kasdieninio mūsų stalo. Toliau vykstame į Kandį- šalies kalvotąją sostinę. Šis miestas buvo paskutinė Sinhalų karaliaus citadelė iki 1815 metų, kai miestą užėmė britų armija. Kandi turi didelę budizmo įtaką šalies gyventojams. Čia yra švenčiausias šalies reliktas - Budos dantis, kuris saugomas šventykloje Sri Dalada Maligawa arba kitaip dar vadinama Budos danties šventykla.
Tinkama diena lauktuvėms- verta įsigyti prieskonių(cinamonas, muskatų riešutai, imbieras, kardamonas, gvazdikėliai, pipirai)
5 diena
Ryte apsilankote Budos danties šventykloje. Vėliau vykstate į .Karališkąjį botanikos sodą, esantį Peradenijoje. Sodai įkurti 1374 metais Gampolos ir Kandi karalių nurodymu. Čia daugiau kaip 5000 augalų rūšių. Kai kurios rūšys labai retos ir endeminės. Daugiau
Tai gražiausias sodas Šri Lankoje, viliojantis turistus ir vietos gyventojus egzotinių augalų gausybe. Vėliau vykstate į Nuvarą Eliją, arbatos plantacijas. Pirmoji arbata Šri Lankoje, kuri buvo atvežta iš Kinijos, buvo pasodinta botanikos sode Peradenijoje 1824 metais. 1867 metais škotų sodininkas Jeimsas Taylor pasodino arbatos sodinukus 8 hektarų plote miškingoje vietovėje Loolcondura dvare. Arbatos iš Šri Lankos eskportas prasidėjo 1873 metais nuo kuklių 23 kg, kuriuos nuplukdė laivas į Londoną. Arbata augo tik sodinama apskritomis terasomis ir šiuo metu klasifikuojama pagal aukštį: į žemo, vidutinio ir didelio aukščio.
6 diena
Po pusryčių tęsiate pažintį su Nuvara Eliją miesteliu. Miestelis dar vadinamas „mažąja Anglija“dėl britiškos architektūros, apsupta kalnų, slėnių, vandens krioklių ir arbatos plantacijų. Tai viena iš šalčiausių vietų saloje, čia oras kaip pavasarį Anglijoje. Daugiau:
Važiuodami per miestelį, pamatysite kokią įtaką britai padarė architektūrai ir tradicijoms.: golfo laukai, arbatos valandėlės. Toliau vykstate į pajūrio kurortą
7 diena
Poilsis prie jūros. Galite leistis į safarį po Yala nacionalinį parką. Jala parke gyvena loepardai, laukiniai buivolai, krokodilai, šakalai, laikiniai gaidžiai, tinginiai ir daug paukščių.
Į safarį vykstama anksti ryte, kai gyvūnai išeina į medžioklę. Parkas turtingas paukščiais, čia net 130 įvairiausių rūšių. Apsilankius Jala parke, važiuojant link kurorto, aplankoma Galė. Tai pats seniausias ir iki pastatant Kolombo uostą buvo pats svarbiausias Šri Lankos uostas.
8 diena
Poilsis prie jūros.
9 diena
Poilsis prie jūros.
10 diena
Poilsis prie jūros.
11 diena
Skrydis į Lietuvą

 

Tai individualus turas su rusakalbiu arba angliakalbiu vietiniu gidu, kuris Jus lydi visą kelionę- nuo pat atvykimo į Kolombo oro uostą iki pat kol išvykstate į Lietuvą. Kas geriau gali papasakoti apie savo šalį ir parodytyti pačias įdomiausias Šri Lankos vietas, jei ne vietinis gyventojas?

Preliminari kaina 1 asm. (pažintinis turas + poilsis, be skrydžio Vilnius - Kolombas - Vilnius):

5 d. pažintinis turas ir 5 d. poilsis pagal viešbučių kat.
gruodis sausis vasaris kovas
3* viešbučiai su maitinimu pusryčiai, vakarienės 950 Eur 840 Eur 790 Eur 790 Eur
4* viešbučiaisu maitinimu pusryčiai, vakarienės 1360 Eur 1240 Eur 1160 Eur 1160 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota: pažintinė programa su maitinimu pusryčiai ir vakarienės, angliakalbio gido paslaugos, įėjimo mokesčiai į lankomus objektus, visi programoje nurodyti pervežimai, viešbutis kurorte su maitinimu pusryčiai ir vakarienės.

Jei norite užsisakyti šią  kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

3*  viešbučiai turo metu :
Goldi Sands Beach hotel 
www.goldisands.com/  Negombo

Saunter Paradise hotel www.saunterparadisehotel.com/ Sigirija

Emerald Hill hotel emeraldhill.lk/ Kandis

Stamford Star hotel www.stamfordstarhotel.com/ Nuvara Elija

 3* viešbutis kurorte : Coco Royal Beach Resort 3*  www.cocoroyalbeach.com/

4*  viešbučiai turo metu :

Jetwings Sea hotel www.jetwinghotels.com/jetwingsea/ Negombo

Amaya Lake hotel www.amayalake.com/ Dambula

Randholee Resort www.randholeeresorts.com/ Kandis

Jetwings St Andrews www.jetwinghotels.com/jetwingstandrews/ Nuvara Elija

4* viešbutis kurorte: Centara Caysands Resort & SPA 4* www.centarahotelsresorts.com/centara/ccs/

Kita informacija apie kelionę : nurodyta kaina 1 asm., kai keliauja 2 suaugę asmenys; kelionės organizatorius "As Keliauju"; kelionė vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui - 2 asm.  kelionės kainą neįskaičiuota: Šri Lankos viza apie 35 EUr/asm, skrydis Vilnius- Kolombas- Vilnius su tarpiniu nusileidimu. Pageidaujant kurorte viešbučiuose galima užsakyti už paplidomą mokestį 3 kartų maitinimą arba maitinimą "viskas įskaičiuota". Avansas - 40 % kelionės sumos, likusi suma mokama likus 45 dienos iki kelionės pradžios. Skrydį vykdo aviakompanija "Turkish Airlines". Pirminiai skrydžių laikai:

Vilnius Stambulas 18:55 22 40 , Stambulas Kolombaas 02:05- 15:25 (+1 d)

Kolombas Stambulas 21:30 06 35 Stambulas Vilnius 1025 1205 (+1d)

*Pirminiai skrydžių laikai gali keisti, apie pasikeitimus keliautojus informuoja kelionės organiizatorius

Tipinė turizmo paslaugų sutartis :

Files/File/TURIZMO%20PASLAUG%C5%B2%20TEIKIMO%20SUTARTIS_2016.pdf

Turizmo paslaugų sutarties priedas "Pagrindinės kelievių ir bagažo vežimo sąlygos" :

Files/File/priedas%201-%20Pagrindin%C4%97s%20keleivi%C5%B3%20ir%20baga%C5%BEo%20ve%C5%BEimo%20s%C4%85lygos%20(2).pdf

Turizmo paslaugų sutarties priedas "Informacija ir patarimai keliaujantiems" :

Files/File/priedas%202-%20Informacija%20ir%20patarimai%20keliaujantiems.pdf

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!