Graikijos salos

Žalumos apsupta Korfu sala

Rekomenduojame! Aktyvus laisvalaikis
Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Tiesioginis skrydis Vilnius – Korfu. Pervežimas į viešbutį. Pradedate pažintį su sala. Korfu (Kerkyros) sala žmones vilioja uždaromis įlankomis, kurortais bei tradiciniais kalnų kaimeliais. Kerkyros sala nusidriekusi netoli Graikijos ir Albanijos krantų.
Pjautuvo formą primenanti sala iš šiaurės į pietus nusidriekusi apie 64 km, o plačiausioje vietoje nuo vieną jos krantą nuo kito skiria 32 km. Puikus klimatas, sodri augmenija ir svetingi gyventojai šią salą paverčia viena labiausiai lankomų vietų Graikijoje. Saloje rasite daug pramogų - golfo aikšteles, gražius paplūdimius, vaizdingas įlankas, mėlyną jūrą, daug istorinių ižymibių , vandens parką ir žavingus pajūrio kaimelius. Nors sala yra itin maža, tačiau gamtovaizdis yra labai kontrastingas. Sala patyrė daugybę mūšių ir užkariavimų, kol 1864 m. buvo prijungta prie Graikijos karalystės. Šių kovų palikimas yra pilys, pastatytos strateginėse salos vietose.
2 diena
Poilsis prie jūros arba pažintis su sala. Tam, kad susipažinti su lankomiausiomis vietomis siūlome išsinuomoti automobilį. Pažintį siūlome pradėti nuo Korfu miesto, kuris įsikūręs tarp dviejų Venecijos pilių. Čia daug lankytinų vietų ir bažnyčių. Pats miestas padalintas į dvi dalis senamiestį ir naujamiestį.
Korfu senamiestis 2007 metais buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Korfu senamiestyje veikia net 37 bažnyčios, viena nuo kitos nutolusios nedideliu, ne ilgiau nei per 15 min. pėsčiomis įveikiamu atstumu. Aplankysite svarbiausias miesto vietas, sužinosite apie istorinius pokyčius bėgant metams. Taip pat turėsite laisvo laiko apsipirkti, pasivaikščioti siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis ir aplankyti dvi tvirtoves.
Paragauti sofrito - acte virti veršienos griežinėliai su česnakais ir petražolėmis.
3 diena
Poilsis prie jūros arba pažintis su sala. Siūlome susipažinti su šiaurine salos dalimi, kuri yra ganėtinai kalnuota. Čia stūkso aukščiausias saloje Pantokratoro kalnas. Nuo kalno viršūnės galima matyti tolokai pietuose esančias salas Paxos ir Anti Paxos, o daug arčiau, žvelgiant į rytus - Albanijos krantus. Taip pat siūlome aplankyti Sidari miestelį.
Šalia Sidari kaimelio esantys natūralūs, jūros išgraužti kanalai ir urvai, vadinami Canal D’Amour - meilės kanalu. Sakoma, kad perplaukęs jį žmogus tikrai suras antrąją pusę. Apie 500 m ilgio pagrindinis Sidario paplūdimys už švarą yra gavęs mėlynąją vėliavą.
Paplauklioti Canal D’Amour.
4 diena
Poilsis prie jūros arba pažintis su sala. Siūlome aplankyti vieną gražiausių salos kurortų Paleokastritsa. Apie 25 km nuo Korfu miesto nutolęs kaimelis, išsidėstęs vakarinėje salos dalyje. Kosmopolitiškas kurortas driekiasi šalia kelio, vingiuojančio aplink nuostabias įlankėles ir vaizdingą uostą, iš kurio organizuojamos ekskursijos laivais.
Paleokastritsa nuo senų laikų laikomas viena iš gražiausių vietų Korfu saloje, kuri vis dar išlaikiusi tradicinio kaimelio žavesį. Netoli pagrindinio kurorto paplūdimio, palei pakrantę, yra keletas urvų, kuriuos galima pasiekti tik valtimis. Vienas žinomiausių – Šv. Mikalojaus urvas. Čia taip pat atrasite sena vienuolyną, skirtą Šventai Mergelei. Jame saugomos šventosios knygos, ikonos, drabužiai, šventųjų įrankiai.
Paragauti Ouzo – graikiškos anyžinės degtinės.
5 diena
Poilsis prie jūros arba kruizas į Albaniją. Kviečiame dieną praleisti visai šalia Korfu esančioje Albanijoje. Tik valanda kelionės keltu, ir pasieksite Albanijos krantus. Šalis garsėja unikalia gamta ir nuostabiu klimatu. Čia galėsite pasivaikščioti Sarandėje, arba apžiūrėti Butrinčio miestą ir įspūdingus Žydrosios akies šaltinius.
Butrintas VI a. pr. Kristų buvo įkurtas kaip Korfu salos kolonija. Miestas ir nacionalinis parkas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašus, apsuptas įspūdingų ir skaidrių įlankų. Aplankysite čia išlikusius romėnų amfiteatro griuvėsius ir sužinosite jų atsiradimo istoriją. Taip pat siūlome nuvažiuoti į vieną gražiausių nacionalinių parkų Albanijoje ir aplankyti Žydrosios akies šaltinius.
Paragauti Tulumba – albaniškas saldėsis, paprastai valgomas geriant kavą.
6 diena
Poilsis prie jūros arba išvyka laivu į Paxos ir Antipaxos salas. Pasižvalgysite po kosmopolitiškąją Paksų salą, kur Europos turtuoliai jachtas švartuoja šalia žvejų valtelių, plauksite į magiškus Mėlynuosius urvus. Teigiama, kad tai buvo Marko Antonijaus ir Kleopatros susitikimų vieta. Vaizdai pribloškia, o krištolo skaidrumo vanduo atima žadą.
Paskutinė stotelė – maža Antipaksų sala su ilgais smėlėtais paplūdimiais. Čia atsipūsite plaukiodami ir džiaugdamiesi Jonijos jūros grožiu.
Pasiimti maudymosi kostiumėlį.
7 diena
Poilsis prie jūros. Nardymo mėgėjams siūlome pasinaudoti galimybe ir panardyti krikštolo skaidrumo vandenyje.
8 diena
Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių

 

Nurodyta preliminari kaina eurais 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese, 8 dienų trukmės kelionei (7 n./8 d.);

Rugpjūtis Rugsėjis Spalis
750 Eur 650 Eur 500 Eur

Dėl kelionės datų, kainų bei informacijos apie viešbučius teirautis askeliauju@askeliauju.lt arba  8 656 37114

Į kelionės kainas įskaičiuota: tiesioginis skrydis Vilnius - Korfu - Vilnius, rankinis bagažas (iki 10 kg/asm), pervežimas šalyje maršrutai automobiliu "Ką pamatyti ir aplankyti Korfu saloje",  7 nakvynės 4* viešbutyje su maitinimu "viskas įskaičiuota". Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę: kelionės organizatorius AŠ KELIAUJU, kelionė vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui - 2 asm.  Avansas sudaro 40 % kelionės sumos, likusi suma mokama likus 21 dienai iki kelionės. Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su turistu: Apie_mus

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Spauskite: https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

Kaina: 0 €
Klausti

2018 Vasaros kelionės

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!