Italija

Kampanija - grožio ir laimės kampelis Italijoje

Rekomenduojame! Aktyvus laisvalaikis
Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis į Neapolį. Neapolis – šalia Vezuvijaus ugnikalnio įsikūręs Italijos miestas, Kampanijos regiono sostinė. Kampanija – visame pasaulyje švelniu klimatu, kerinčiomis pakrantėmis, derlingomis žemėmis ir kvapą gniaužiančiais vaizdais bei puikia virtuve garsėjantis Italijos regionas.
Vos tik išvydę Tirėnų jūrą, keliautojai įsimyli jos intensyvias spalvas, daugybę įlankėlių slepiančias pakrantes ir Kaprio bei Iskijos salas – neapsakomo grožio gamtos šedevrus, kuriuose saugiai glaudžiasi maži jaukūs miesteliai, – čia pabuvojus nesinori grįžti į realybę.
2 diena
Susipažinimas su Neapoliu. Kompaktiškas Nepolio centras, aptatytas rūmais, bažnyčiomis ir vienuolynais, užima vos keletą gatvių. Senasis Neapolio centras – tai Santa Lucia dalis, kurią iš rytų supa via Duomo gatvė, iš vakarų via Toledo, o iš pietų- vanduo. Tai rajonas, kuriame gausu XIV – XV a. bažnyčių.
Pietryčių Neapolyje stūgso Neapolio pilis, karališkieji rūmai, Umberto I galerija. Čia taip pat yra tankiai gyvenamas Ispanų kvartalas. Senamiesčio pakraščių istoriniuose pastatuose veikia muziejai.
Aplankyti Neapolio archeologijos muziejų, kuriame eksponuojami lobiai iš Pompėjos ir Herkulanėjo
3 diena
Vykstate į Vezuvijaus papėdėje išsidėsčiusią antikinę Pompėją, kurią 79 m. išsiveržęs ugnikalnis palaidojo po storu pelenų sluoksniu. Laiko : užšaldytą“ miestą „atidengė“ kasinėjimai, prasidėję XVIII a. Atrasta daugybė namų, kurie dekoruoti freskomis, gatvelės grįstos lavos akmenimis, gausu kepyklų, tavernų, pirčių, teatrų, šventyklų.
Vaikščiojant po Pompėjos archeologinę vietovę pasisamdyti gidą
4 diena
Šią dieną aplankykite Kaprio salą, kuri savo magišku grožiu pakerėjo ne vieną menininką. Salos pavadinimas kilęs iš graikų kalbos žodžio Capros, reiškiančio šernas. Sala užima 10 km² ploto. Čia yra du pagrindiniai miesteliai – Kapris ir Anakapris, kuris išsidėstęs ant kalvos.
Kapryje verta aplankyti Šv. Stepono bažnyčią, pagrindinę salos aikštę Piazzetta ir šalia esantį Laikrodžių bokštą, pasivaikščioti po Augusto sodus ir pasigrožėti Faralijonių uolomis. Anakapryje yra švedų rašytojo Axel Munte garsioji vila „ San Mikelė“, kurioje jis gyveno ir parašė savo žymųjį romaną „Knyga apie San Mikelę“.
Nuplaukti į Žydrąją grotą.
5 diena
Išsinuomuotu automobiliu važiuojate vienu įspūdingiausių kelių Europoje - Amalfio keliu, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Važiuojant šiuo keliu kiekviename posūkyje kvapą užgniauš kerintys vaizdai. Pirmiausia kelyje pravažiuosite du vaizdingus kaimus - Praiano ir Pozitano.
Toliau už jų- Vallone di Furore, vienas iš kranto įspūdingiausių tarpeklių. Pakeliui aplankote šurmuliuojantį Amalfį bei ramesnius Ravello ir Atrani miestelius Ravello yra laikomas vienas iš labiausiai romantiškų ir gražių miestelių pietų Italijoje. Ravello miestelio centre XI a. pastatyta katedra ir XIII a. pastatyta Villa Rufolo. Šioje viloje svečiavosi popiežiai ir karaliai, o 1880 m čia gyveno garsus kompozitoruius Richardas Vagneris, kur sukųrė dalį savo operos „Parsifal".
Paragauti„Pizza Margherita“, kuri įtraukta į ES saugomų tradicinių vietos patiekalų sąrašą.
6 diena
Pažintis su Salernu. Salernas – tai nedidelis, bet judrus miestas Kampanijos regione, esantis šalia Tirėnų jūros. XVI a. miestas buvo menų, kultūros ir mokymosi centras. Pagrindinis Salerno šurmulys dvelkia senamiestyje (centro storico), kuriame spiečiasi mielos, iš viduramžių laikų išlikusios bažnytėlės bei jaukios kavinės, restoranai, parduotuvėlės.
Salerno katedra – viena gražiausių katedrų, esančių Pietų Italijoje; Lungomare alėja, besidriekianti tarp pakrantės ir vienos pagrindinių gatvių palei jūrą;Castello di Arechi – tai 263 metrų aukštyje stūksanti bizantinio stiliaus pilis; Pinacoteca Provinciale muziejus – senamiestyje įsikūręs muziejus, kuriame eksponuojama nelabai gausi, tačiau įdomi meno kolekcija, pradedant Renesanso laikus ir baigiant XIX a. pirmąja puse.
Paragauti Sorento pusiasalio limončelo.
7 diena
Išvyką į Pestą- svarbiausią senovės gaikų vietovę Kampanijoje. Gaikai įkūrė šį miestą VI a. Pr.m.e.ir pavadino jį Poseidonija (Poseidono miestu). Miestas greitai tapo vienas labiausiai klestinčių visoje Viduržemio jūroje. Žlungant Romos imperijai nyko ir miestas, pastatai buvo griaunami bažnyčioms ir rūmams statyti.
Jo griuvėsiai buvo pamiršti iki XVIII a., kai čia vėl pradėjo lankytis keliautojai. Šiandien į Pestą atvykstama pamatyti iki mūsų laikų šslikusias 3 dorėnines šventyklas: Heros, Neptuno ir Gereros šventyklas, kurios pastatytos VI-V a. pr.m.e. Be Kapitolijaus romėnų miesto teritorijoje, galima apžiūrėti forumo, amfiteatro ir įvairių religinių pastatų griuvėsius. Netoli nuo šių griuvėsių yra Pesto archeologijos muziejus, kuriame saugomi kai kurie patys svarbiausi Pietų Italijos meno kūriniai.
Pas vietinius ūkininkus paragauti mozzarella di bufala
8 diena
Kelionė į Neapolio oro uostą. Skrydis į Lietuvą

 

Nurodyta preliminari kaina 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese savaitės trukmės kelionei (7 n. / 8 d.):

Viešbučio kategorija/ maitinimo tipas Rugsėjis
2*-3* / be maitinimo 450 Eur
3* / pusryčiai ir vakarienės 550 Eur
3* - 4* / viskas įskaičiuota 650 Eur

 Skrydžiai vykdomi 2 kartus į savaitę ketvirtadieniais ir sekmadieniais visą vasaros sezoną

Jei norite užsisakyti šią  kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

Į kelionės kainas įskaičiuota: tiesioginis skrydis, rankinis bagažas iki 10kg/asmeniui, kelionės programa ir maršrutas automobiliu "Atraskite Kamponijos regioną", 7 nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu.

Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę: kelionės organizatorius "Aš keliauju"; Tai yra individuali kelionė, kurios metu turistas keliauja be grupės, kelionė vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui - 2 asm. Avansas - 30 % kelionės sumos, likusi suma mokama likus 30 dienų iki kelionės. Skrydį vykdo aviakompanija "Ryanair"  Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su turistu : Apie_mus

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Spauskite: https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

Kaina: 0 €
Klausti

2018 Vasaros kelionės

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!