Jaunavedžių salos ir kurortai

Savaitė jaunavedžiams Maltos ir Gozo salose

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis į Maltą. Keliatės į Gozo salą. Gozo sala dažnai vadinama trijų kalvų sala, kuri yra daug žalesnė ir spalvingesnė nei Maltos sala pavasarį ir birželio mėnesiais. Čia rasite daug žavingų kaimelių bei barokinės architektūros statinių. Gozo sala – antroji pagal dydį Maltai priklausanti sala, nuo savo didžiosios sesės nutolusi 5 km.
Manoma, jog pirmieji gyventojai, greičiausiai atvykę iš Sicilijos, saloje įsikūrė apie 5000 m. pr. Kr. Anot mitologijos, Gozo sala yra legendinė Kalipsės sala, paminėta ir Homero „Odisėjoje“.
Užsidėjus nardymo kostiumą pažinti povandeninį Viduržemio jūros pasaulį
2 diena
Poilsis prie jūros arba pažintis su Gozo sala. Pačiame salos centre įsikūrusi Viktorija, dar vadinama Rabatu, yra pagrindinis Gozo miestas. Viktorijos vardas miestui suteiktas tik XIX a. pabaigoje Anglijos karalienės Viktorijos garbei, tuo tarpu Rabato pavadinimas yra labiau įsisenėjęs. Rabatas, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „priemiestis“, kadangi miestas formavosi kaip Citadelės priemiestis.
„Žydrasis langas“arba Tieqa Zerqa uola stūkso netoli Sent Lorenso miestelio. Virš šio gamtos suformuoto „lango“ gulinti uola lygi tarsi stalo paviršius. Arkos aukštis – daugiau nei 22 metrai. Džgantija (Ggantija) – tai megalito ansamblis Xaghra miestelyje. Tai didžiulė neolito amžiaus konstrukcija, kurios pavadinimas maltiečių kalba reiškia „priklausanti milžinams“.
Aplankyti istorinę Citadelę
3 diena
Poilsis prie jūros arba pažintis su Gozo sala. Salos pakrantėse driekiasi druskų laukai, kuriuose išgaunama jūros druska. Druskų laukai – tai seklių pakrančių uolose iškirstos talpyklos, kuriose renkasi jūros vanduo. Vandenį po truputį garina saulė, palikdama tik baltas liekanas, kurios vėliau surenkamos ir apdorojamos.
Ties Dwejra esanti lagūna, praminta Vidine jūra (Inland Sea), susiformavo prieš milijonus metų. Šia seklią lagūną su jūra jungia 100 metrų ilgio tunelis-ola. Juo ramiu oru galima praplaukti link Viduržemio jūros. Netoli Xaghros, ties Ramlos paplūdimiu esanti Kalipsės (Calypso) ola apipinta legendų. Anot Homero „Odisėjos“, šioje oloje gražioji nimfa Kalipsė septynerius metus buvo įkalinusi legendinį keliautoją Odisėją.
Išsimaudyti lagūnoje
4 diena
Keliatės atgal į Maltą. Pažintis su Maltos sala. Nuo senų laikų savo įtaką čia stengėsi plėsti įvairios tautos, nes kontroliuoti Maltos salyną - tai valdyti visą Viduržemio jūros regioną. Saloje šeimininkavo finikiečiai, romėnai, arabai, normandai, ispanai.
XVI a. saloje įsiviešpatavo Šv. Jono (Maltos) riterių ordinas, atnešęs į salą savo kultūrą bei tradicijas.Valetos miestas įkurtas Šv. Jono kryžiuočių ordino, dar kitaip vadinamo Maltos ordinu, kaip prieglobstis 16 a. mūšių metu sužeistiems kariams ir piligrimams.Turbūt nei vienas miestas Europoje negali pasigirti tokia gausa istorinių paminklų. Jų čia priskaičiuojama daugiau nei 300. Nors pati Valeta nėra didelė – tačiau jai reikia skirti bent vieną dieną. Joje išvysite daugybę muziejų, parkų, aikščių, bažnyčių, rūmų bei kitų XVI, XVII ir XVIII amžiuje statytų pastatų.
Užsukti į Šv. Jono katedrą
5 diena
Poilsis prie jūros arba pažintis su Maltos sala. Vittoriosa, Senglea ir Cospicua miestai – Maltos istorijos lopšys. Šie miestai suteikdavo prieglobstį ir užtikrindavo saugumą Maltos salos gyventojams. Aplankę šiuos tris miestus, susipažinsite su Maltos turtinga istorija.
Įlankos nuo finikiečių laikų buvo naudojamos uostams, o miestuose pastatytos bažnyčios, rūmai, fortai, bastilijos amžiumi lenkia visą Valetos miestą. Vietos bendruomenės čia švenčia įvairias šventes. Taip pat nepamirškite aplankyti Marsaxlokk Bay – antro pagal dydį uosto Maltoje. Šioje vietoje pamatysite tradicinius spalvotus maltiečių laivelius, kurie puikuojasi ant visų atvirukų, reprezentuojančių Maltą.
Paragauti tradicinio kiškienos troškinio
6 diena
Poilsis prie jūros arba pažintis Maltos salos miestais- Mdina ir Rabatu. Mdina, kuri praeityje buvo Maltos sostinė, vadinama Tylusis miestas“. Tai viduramžiais ant kalvos pastatytas įtvirtintas miestas, kuriame normanų ir baroko architektūros pastatai. Į Mdina miestą patekti galite tik pro keletą vartų.
Mieste gausu lankytinų vietų – gamtos mokslo muziejus, Šv. Mykolo ir Šv. Agotos koplytėlės, Normanų ir Vilhenos rūmai, Šv. Pauliaus katedra, Benediktų vienuolynas. Rabatas- istorinis Mdinos priemiestis, garsus dėl jame esančių istorinių bažnyčių ir vienuolynų bei Šv. Agotos ir Šv. Pauliaus katakombų (kapaviečių), kurios datuojamos 400-700 m. po Kr.
Aplankyti gamtos mokslų muziejų
7 diena
Poilsis prie jūros arba pažintis su Maltos sala. Buskett Gardens sodai vienintelė miškinga vieta Maltoje, esanti į pietus nuo Rabato miesto ir šiek tiek į rytus nuo Dingli uolų (Dingli Cliffs). Tai pats aukščiausias taškas Maltoje, iškilęs 250 m virš jūros lygio. Sodai pasodinti riterių, siekiant praplėsti medžioklės plotus.
Čia auga vietinės pušys, plyti apelsinmedžių, alyvmedžių ir vynuogių sodai. Sodų pakraštyje pamatysite Verdala rūmus (Verdala Palace), pastatytus 1586 m. Tai dviejų aukštų pastatas su penkiais bokštais kiekviename kampe. Šiuo metu jie naudojami kaip Maltos prezidento vasaros rezidencija. Lankytojai rūmuose apsilankyti negali, tačiau juos galima apžiūrėti iš išorės.
8 diena
Vykimas į Maltos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

 

Nurodyta preliminari kaina 1 asm. keliaujant dviese, savaitės trukmės kelionei (7 n./8 d.):

Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis
530 Eur 485 Eur 525 Eur 435 Eur 375 Eur 245 Eur

Jei norite užsisakyti šią  kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis į Maltą, pervežimas šalyje, informacinė knyga lietuvių kalba "Ką pamatyti ir aplankyti Gozo ir Maltos salose". 3 nakvynes 3* viešbutyje su pusryčiais Gozo saloje ir 4 nakvynes 4* viešbutyje su pusryčiais Maltos saloje.

Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę: tai individuali kelionė, kuri vykdoma esant min. 2 keliautojams, kelionės organizatorius AŠ KELIAUJU. Avansas 40 proc užsisakant kelionę, likusi dalis mokama 21 d iki kelionės pradžios. Aviakompanija "Ryanair". Tipinės turizmo sutartys, kurios sudaromos su turistu: Apie_mus

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Spauskite: https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

Kaina: 0 €
Klausti

Povestuvinės kelionės

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!