Pažintinės kelionės su grupe

Savaitgalio slidinėjimo kelionė Beskidų kalnuose Lenkijoje

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Aplankote karališkąją *Tyskie alaus daryklą-muziejų. Tai viena garsiausių Lenkijoje alaus daryklų veikianti daugiau kaip 600 metų. Ekskursijos metu susipažįstate su alaus virimo tradicijomis ir istorija, pamatote unikalų darykloje taikomą senovinių metodų ir šiuolaikinių technologijų derinį. Daugiau:
Po ekskursijos paragaujate alaus, daryklos požemiuose įsikūrusiame bare. Vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Bielsko Biala apylinkėse.
2 diena
Pusryčiai. Vykstate slidinėti į 20 km nuo Bielsko Biala įsikūrusį vieną didžiausių visoje Lenkijoje Szczyrk-Skrzyczne slidinėjimo kurortą Beskidų kalnuose. Jame slidininkams paruošta apie 35 km įvairaus lygio, puikiai prižiūrimų trasų. Šis kurortas yra prie aukšiausios Beskidų kalnų viršūnės (1257 m), dėl savo geros lokacijos jis gali pasiūlyti puikias slidinėjimo sąlygas. Daugiau:
Kurorte rasite 5 km ilgio nesudėtingų trasų ir profesionalias FIS standartus atitinkančias trasas, taip pat ir trasas lyguminiam slidinėjimui. Inventoriaus nuoma (už papildomą mokestį – apie 35 PLN dienai). **slidinėjimo abonemento įsigijimas. Instruktažas pradedantiesiems. Vakarais sugrįžtate į viešbutį Bielsko Biala apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.
3 diena
Pusryčiai. Grįžtate slidinėti į Szczyrk-Skrzyczne slidinėjimo kurortą. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Bielsko Biala apylinkėse.
4 diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

 

Kelionės datos ir kainos: 

2017.12.30-2018.01.02  4 d./3 n. 230 Eur 194,65 Eur

2018.01.25-01.28  4 d./3 n. 230 Eur 194,65 Eur

2018.02.08-02.11  4 d./3 n. 230 Eur 194,65 Eur
2018.02.22-02.25 4 d./3 n.
230 Eur 194,65 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, 3 nakvynės viešbutyje, maitinimas – 3 pusryčiai, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu, kelionės dokumentų sutvarkymas.
Pastabos:
nurodyta kaina 1 suaugusiam asm., kai keliauja 2 suaugę asmenys, išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės, Alytaus.(¹) – yra papildomų sąlygų. Turistas moka pats vietos valiuta už visus (*) pažymėtus objektus apie 20 PLN. Slidinėjimo abonementas (**) kainuoja apie 180 PLN. Vakarienės už papildomą mokestį. 3 trijų patiekalų vakarienės – 30 EUR. Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Kelionės organizatorius "Novaturas". Garantuotas išvykimas.

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!