Pažintinės kelionės su grupe

Šiaurės Lenkija... turistus žavinti ir žiemą

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui aplankote stebuklais garsėjantį, vieną žymiausių Švč. Mergelės Marijos kulto šventovių Lenkijoje, barokinį *Šv. Lipkos ansamblį (bažnyčią ir vienuolyną). Atvykstate į Fromborką, kuriame ilgą laiką gyveno ir amžino poilsio atgulė M. Kopernikas. Daugiau:
Apžiūrite miesto pasididžiavimą – įspūdingą ant kalvos stūksančią ir gynybine siena apjuostą XIV a. gotikinę *Katedrą. Katedra pasižymi puikia akustika, tad čia rengiamas tarptautinis vargonų muzikos festivalis. Šalia katedros esančiame *Varpo bokšte galite aplankyti planetariumą ir išvysti Fuko švytuoklę, rodančią žemės sukimąsi aplink savo ašį. Iš bokšto apžvalgos aikštelės atsiveria kerintys viduramžių miesto ir Aismarių peizažai. Išvykstate Gdansko link. Nakvynė viešbutyje prie Gdansko.
2 diena
Pusryčiai. Aplankote *Gdansko zoologijos sodą, laikomą vienu geriausių Rytų Europoje. Zoologijos sodas užima net 125 ha plotą ir traukia turistus ištisus metus. Čia pamatote beveik 200 skirtingų rūšių gyvūnų. Po pietų leidžiatės į pažintį su vienu gražiausių Lenkijos miestų – Gdansku, kuriame daugybė tiltų, viduramžiškų pastatų stačiais stogais, siaurų vingiuotų gatvelių. Daugiau:
Pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus su miesto simboliu tapusiu Neptūno fontanu, Rotušė, žavioji krantinė – mėgstama pasivaikščiojimų vieta, alegorinėmis skulptūromis vainikuoti Auksiniai ir labiau rūmus nei vartus primenantys Žalieji vartai, antra pagal dydį (po Kiolno Katedros) ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus *Šv. Mergelės katedra. Nakvynė viešbutyje prie Gdansko.
3 diena
Pusryčiai. Vykstate Lietuvos link. Pakeliui aplankote *Malborko pilį – buvusią Kryžiuočių ordino didžiojo magistro būstinę. Plytinės gotikos šedevru vadinamą tvirtovę sudaro trys pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą. Daugiau:
Čia buvo kuriami baltų ir slavų žemių užgrobimo planai, kalinamas per žygį į nelaisvę patekęs Lietuvos kunigaikštis Kęstutis. Iš čia išjojo kryžiuočių kariaunos pulkai į lemiamą Žalgirio mūšį. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

 

Galimos kelionės datos:

2017.11.03-11.05 2n. - 199 Eur 169,15 Eur

2017.01.19-01.21 2n. - 199 Eur 169,15 Eur

2017.02.16-02.18 2n. - 199 Eur 169,15 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, 2 nakvynės viešbutyje, maitinimas – 2 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu, kelionės dokumentų sutvarkymas.
Pastabos
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
¹ – yra papildomų sąlygų.
* – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 95 PLN už visus * pažymėtus objektus.
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!