Pažintinės kelionės su grupe

Savaitgalio slidinėjimo kelionė Zakopanėje Lenkijoje

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Veličkos miestelį. Aplankote jau 700 metų veikiančias *Veličkos druskų kasyklas. Nusileidę į 135 m gylį, randate muziejų, atspindintį sunkų kalnakasių darbą; medinę druskos gavybos įrangą, druskos ežerus, Plačiau:
iškaltą barokinę Šv. Kingos koplyčią su altoriaus statulomis ir sietynais, koridorių bei kamerų labirintus su karaliaus Kazimiero, Gėtės, popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo skulptūromis. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Zakopanėje. Nakvynė viešbutyje.
2 diena
Pusryčiai. Inventoriaus nuoma (už papildomą mokestį – apie 35 PLN dienai), **slidinėjimo abonemento įsigijimas. Slidinėjimo pamoka pradedantiesiems. Slidinėjate geriausiame ir populiariausiame Lenkijos slidinėjimo kurorte – Zakopanėje. Plačiau:
Čia slidinėjimo mėgėjai ras sau geriausiai tinkančias skirtingo sudėtingumo trasas: labiau patyrę – Kasprovy viršūnės slidinėjimo zoną, mažiau patyrę ar norintys ramesnio slidinėjimo – Gubalovka slidinėjimo zoną. Sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
3 diena
Pusryčiai. Vykstate slidinėti į 14 km nuo Zakopanės įsikūrusį Bukovina Tatranska slidinėjimo kurortą. **slidinėjimo abonemento įsigijimas. Šis tradicinis kalnų kaimelis įsikūręs aukščiau nei Zakopanė, todėl gali pasigirti gausesniu ir geresniu sniegu. Plačiau:
Pasimėgavę aktyviu poilsiu atsipalaiduojate viename iš moderniausių Europoje *terminių vandenų komplekse Bukovinoje,kurį sudaro 20 terminių baseinų (juose palaikoma 30 – 38°C temperatūra), 8 pirtys, vandens čiuožyklos, sveikatingumo centras. Sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
4 diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

 

Kelionės datos ir kainos: 

2018.01.18 - 01.21  4 d./3 n. 229 Eur 194,65 Eur

2018.02.01 - 02.04  4 d./3 n. 229 Eur 194,65 Eur

2018.02.15 - 02.18  4 d./3 n. 229 Eur 194,65 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, 3 nakvynės viešbutyje Zakopanės kalnų kurorte, maitinimas – 3 pusryčiai, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu, kelionės dokumentų sutvarkymas.
Pastabos:
nurodyta kaina 1 suaugusiam asm., kai keliauja 2 suaugę asmenys, išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės, Alytaus.(¹) – yra papildomų sąlygų.  Kaina Zakopanėje – nuo 130 PLN. Kaina Bukovina Tatranska – nuo 100 PLN;(*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta už visus (*) pažymėtus objektus apie 150 PLN.Vakarienės už papildomą mokestį. 3 vakarienės Zakopanėje – 25 EUR. Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Kelionės organizatorius "Novaturas". Garantuotas išvykimas.

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!