Pažintinės kelionės su grupe

Venecijos karnavalo romantika

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2 diena
Pusryčiai. Išvykimas į Štirijos sostinę Gracą. Pažintis su miestu prasideda nuo Pilies kalno, į kurį galima pasikelti pėsčiomis arba *funikulieriumi. Čia nuo viduramžių likęs laikrodis ir varpinė. Daugiau:
Pasivaikščiojimas po Graco senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą: Rotušė, Landhaus – istorinė valdžios būstinė, kurioje dirba Štirijos parlamentas, Šv. Egidijaus katedra, miesto parkas. Kelionė per Austriją. Atvykstame į viešbutį Italijoje. Nakvynė viešbutyje.
3 diena
Pusryčiai. Išvykimas į Veneciją. Iš Punto Sabbioni *išplaukiama į gražiausią Venecijos lagūnos salą – spalvingąją Burano salą. Tai buvęs žvejų kaimelis su spalvingais namais ir unikalia architektūra. Toliau *plaukiama į garsiausią Venecijoje – Šv.Morkaus aikštę. Daugiau:
Tai tikras architektūros perlas, visų stilių harmonijos pavyzdys. Ekskursija po miestą, pastatytą ant 117 salų: bizantiško stiliaus Šv.Morkaus bazilika, kurios lobyne sukaupta bažnytinių vertybių ir brangakmenių kolekcija, “Atodūsių” tiltas, nuo kurio kaliniai paskutinį kartą žvelgdavo į laisvę, Dožų rūmai – galios centras, iš kurio net 1000 metų buvo valdoma Venecija, Rialto tiltas. Laisvas laikas, kurio metu pasineriama į Venecijos karnavalo šurmulį. Šis karnavalas – vienas įspūdingiausių visų laikų renginių. Siauromis gatvėmis klaidžiojančios kaukėtos būtybės, šventinė atmosfera ir spalvingi renginiai nepaliks abejingų. Nakvynė viešbutyje Italijoje.
4 diena
Pusryčiai. Vykstama į Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Pasivaikšiojimas po istorinį miesto centrą, kuriame aplankomas Romėnų amfiteatras, Džiuljetos namas su žymiuoju balkonu, Katedra, Sinjorijos aikštė. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
5 diena
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžimas į Lietuvą.

 

Kelionės data ir kaina:

2017.02.24-02.28 5 d./ 4 n. 359 Eur 305.15 Eur 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, 4 nakvynės viešbučiuose, maitinimas – 4 pusryčiai, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
kelionės dokumentų sutvarkymas.
Pastabos:
kaina nurodyta suaugusiam asmeniui, kai keliauja 2 suaugę asm ir gyvena dviviečiame kambaryje;.išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus (¹) – yra papildomų sąlygų; (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 80 EUR už visus (*) pažymėtus objektus; kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis;tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Kelionės organizatorius "Novaturas". Garantuotas išvykimas.

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!