Konsultantai

Įvertinta 77 kartus

Inesa Daujotienė (direktorė)

8 698 88304 askeliauju

Turizme dirbu 10 metų, keliauju 15 metų. Nėra labiausiai patikusios šalies- visos šalys patinka. Į kai kurias egzotines šalis vis sugrįžtu : Šri Lanka, Tailandas, Jungtiniai Arabų Emyratai. Kai kuriose svečiavausi labai trumpai: Kataras, kai kuriuose šalyse ilgiau: Meksika, Dominikos respublika, Malaizija. Manau, kad kelionėse svarbu ne KIEK pamatysi, o KĄ ir KAIP pamatysi. Juk tuos pačius dalykus matome skirtingai, nes mes esame skirtingi. O be įvairovės pasaulis būtų nuobodus.

Įvertinta 29 kartus

Vaida Petrukaitienė (Kelionių konsultantė)

+370 656 37114 askeliauju

Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, pilname grožio, žavesio ir nuotykių. Nuotykiai, kuriuos galime patirti, niekada nesibaigia, jei mes jų ieškome su plačiai atmerktomis akimis. Organizuojant keliones svarbu išsiaiškinti ko klientas tikisi iš būsimos kelionės, ir taip įgyvendinti jo lūkesčius.

Įvertinta 73 kartus

Dovilė Sutkuvienė (kelionių konsultantė)

+370 656 37114 askeliauju

Jau 10 metų dirbu mėgstamą darbą, kuriame kiekvieną dieną tobulėju ir mokausi. Vertinu tai, jog klientai mums patiki savo brangiausią laiką - atostogas ir siekiu, kad, ar tai būtų trumpa savaitgalio išvyka, ar egzotinė kelionė, klientui ji būtų nepamirštama. Taip kaip ir pati pamilau Ispaniją, vėliau sužavėjo Italija ir Prancūzija. Tačiau širdyje vietos daug, o pasaulis toks platus.