Kruizai

JAV - Jamaika - Kaimanų salos - Meksika - Bahamai

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis į Majamį (JAV). Pažintis su Majamiu. Miami Beach - tai atskiras miesto rajonas, kurį keliautojai vadina „atskira valstybe“. Majamio rajonas South Beach yra puikiai žinomas dėl 1930-ųjų Art Deco architektūros. Art Deco rajonas Majamyje sugrąžina prisiminimus apie „aukso amžių“ Floridoje. Šie pastelinių spalvų istorinės struktūros pastatai neretai yra su neoninėmis iškabomis, dengiančiomis lauko kavines ir restoranus.
Dauguma jų suteikia vaizdą į paplūdimį ir vandenyną. Dėl daugelio barų, naktinių klubų, restoranų, parduotuvių ir viešbučių, pietinė Majamio Byčo dalis laikoma pramogų centru. O lankytojų, kurie ieško kitokios kultūrinės patirties, čia laukia teatrai, muziejai ir istorinės vietos. Smagi pramoga - važiuoti Ocean Drive, kuris tęsiasi palei visą Majamio Byčo salos pajūrį. Ocean Drive siūlo daugybę restoranų, parduotuvių ir vietų, kur galite smagiai praleisti laiką.
2 diena
Registracija į laivą. Tęsiame pažintį su Majamiu. Nors Majamis yra labai garsus dėl savo paplūdimių, tai nėra vienintelės vietos vertos Jūsų dėmėsio. Šią dieną siūlome pasivaikščioti po Bayfront parką, kuriame viena iš patraukliausių vietos savybių yra elektroniškai kontroliuojamas Pipirų fontanas (Pepper Fountain), amfiteatras, kuriame vyksta muzikiniai pasirodymai, taip pat iliuminaciniai bokštai bei paminklai.
Majamio jūros akvariumas senai yra mėgstamiausia šeimų traukos vieta Floridoje. Akvariume rengiami šou, kuriuose dalyvauja delfinai, žudikai banginiai, ruoniai ir kiti vandenynų gyventojai. Siūlome apsilankyti Freedom Tower, Mažają Havaną bei Wynwood sienas, kuriose daug sandėlių pastatų, kurie be langų, bet pastatai turi daugybę sienų, kurios gali tarnauti kaip „drobės“ menininkams. Tai galimybė pasigrožėti gatvės menu – grafiti. Krepšinio gerbėjams siūlome apsilankyti krepšinio komandos Majamio „Heat“ namuose – American Airlines arenoje.
3 diena
Diena jūroje. Ši diena skirta pramogoms laive, kuriame yra 14 pramogų zonų ar veiklų, tame tarpe vaikų ir paauglių klubas, Forest Adventure park - tai vandens parkas su 5 skirtingais vandens kalneliais, 2 boulingai su normalaus dydžio takeliai, didžiulis teatras, kur vakarais vyksta kokybiškos programos, 2 atviri baseinai 14 denyje, vidinis baseinas SPA zonoje, puikus Aurea Spa, treniruoklių salė su vaizdu į jūrą, net sveikatingumo takas.
4 diena
Laivas atplaukia į Ocho Rios. Tai uostas, esantis Jamaikos šiaurės rytiniame krante. Ochos Rios yra daug paplūdimių, kalnų, krioklių. Viena populiariausių kurorto vietų - Dunn upės kriokliai ir juos supantys sodai. Siūlome aplankyti Noel Coward namus, ispanų kolonijinį architektūrinį palikimą bei Prospect plantaciją, kurioje galima pamatyti kaip auginama kava, bananai, cukranendrės ir kiti augalai.
5 diena
Laivas atplaukia į Džordžtauną. Kaimanų salos yra garsios visame pasaulyje savo paplūdimiais, jie ypač tinka nardymui. Čia galite rasti daug vandens sporto pramogų pasiūlymų. Džordžtaune vyrauja mėlyno dangaus ir žalios augmenijos kontrastas, kuris formuoja puikų foną ryškių spalvų tropinėms gėlėms, būdingoms šiai salai. Pasaulinio garso Seven Mile paplūdimys yra dažnai vadinamas pačiu gražiausiu Karibuose.
Ramus, skaidrus vanduo pakerės jus, nepriklausomai nuo to, ar nuspręsite nardyti, ar tiesiog plaukti virš vandens su katamaranu ir stebėti vandeniją pro povandenį langą. Viena smagiausių pramogų - plaukiojimas su rajomis, kurios žmogui yra ne tik, kad nepavojingos, bet draugiškos, o ypač tiems turistams, kurie jas maitina šviežiais kalmarais.
6 diena
Laivas atplaukia į Kosumelį, didžiausią Meksikos salą, nutolusią 19 km į rytus nuo Jukatano pusiasalio. Sala, būdama vos 48 km ilgio ir 18 km pločio, daugiausiai dėmesio susilaukia dėl akinamo balto smėlio paplūdimių ir nuostabiai skaidraus Karibų jūros vandens. Pagrindinis miestas – San Migelis.
Ilsėdamiesi čia, galite mėgautis ramiu poilsiu prie vandens, išbandyti vandens sportus, paviršinį nardymą, kurie aktyviai siūlomi paplūdimiuose ar atsigaivinti, pasistiprinti vienoje iš puikių užeigų. Taip pat laiką čia galite išnaudoti įsigyjant kubietiškų cigarų, geros kokybės juvelyrinių dirbinių, tekilos ar nebrangių įdomių suvenyrų. Atsipalaiduoti galite X-Caret gamtos ir nuotykiu parke, kuriame rasite akvariumą, gražius sodus, drugelių orandžeriją, beždžionių parką, vėžlius ir dar daugiau.
7 diena
Diena jūroje. Ši diena skirta pramogoms laive, kuriame yra 14 pramogų zonų ar veiklų, tame tarpe vaikų ir paauglių klubas, Forest Adventure park - tai vandens parkas su 5 skirtingais vandens kalneliais, 2 boulingai su normalaus dydžio takeliai, didžiulis teatras, kur vakarais vyksta kokybiškos programos, 2 atviri baseinai 14 denyje, vidinis baseinas SPA zonoje, puikus Aurea Spa, treniruoklių salė su vaizdu į jūrą, net sveikatingumo takas.
8 diena
Laivas atplaukia į Nasau, Bahamus. Siūlome aplankyti Parlamento aikštę, kuri yra miesto senamiestyje, tai Bahamų vyriausybės tradicinis centras. Aplink marmurinę karalienės Viktorijos statulą įsikūrę Aukščiausiasis Teismas, Asamblėjos namai, Parlamento rūmai. Pakeliui į Pompėjos vergijos ir išlaisvinimo muziejų, siūlome apsilankyti Straw turguje.
Jis garsus tuo, kad jame prekiaujama rankų darbo gaminiais iš šiaudų. Beveik visi į Bahamų salas atvykę turistai atvyksta į šį turgų tam, kad įsigytų unikalių suvenyrų ir dovanų. Pompėjos vergijos ir išlaisvinimo muziejuje galima susipažinti su vietos istorija ir kultūra, specifine vergijos bei išlaisvinimo istorija. Tai vienintelis toks muziejus visame regione. Labiausiai lankomas objektas Nasau – Karalienės laiptai. 65 laipteliai tęsiasi 31 m, šie laiptai kyla nuo Elizabet prospekto į Fincastle fortą. Šie laiptai pastatyti 18 a. vergų darbu, šiais laiptais kareiviai galėdavo saugiai iš forto pasiekti miestą.
9 diena
Laivas atplaukia į Majamį. Nuvykimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 

Nurodyta kaina 1 suaugusiam asm. keliaujant dviese vidinėje kajutėje:

2018 m.
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
659 Eur 639 Eur 499 Eur 459 Eur 459 Eur 685 Eur

Į nurodytą kainą įskaičiuota: kruizas MSC Seaside laivu su pilnu maitinimu ir pramogomis laive, uosto mokesčiai. Priklausomai nuo pasirinktos datos kainos gali keistis. Dėl vykstančių akcijų teirautis 8 656 37114.

MSC Seaside laivas: pastatytas 2017 m., 20 denių, 2067 kajutės (vidinės, ocean view, balcony, suite, suite su sukūrine vonia, Grand suite, 2 miegamųjų suite, MSC Yacht club interior, deluxe arba Royal suite). Laivas talpina 5119 keleivius, jo tonažas 160.000 tonų. Laive yra 20 barų ir lounge, 9 restoranai, 14 pramogų zonų ar veiklų, tame tarpe vaikų ir paauglių klubas, Forest Adventure park- tai vandens parkas su 5 skirtingais vandens kalneliais, 2 boulingai su normalaus dydžio takeliai, didžiulis teatras, kur vakarais vyksta kokybiškos programos, 2 atviri baseinai 14 denyje, vidinis baseinas SPA zonoje, puikus Aurea Spa, treniruoklių salė su vaizdu į jūrą, net sveikatingumo takas. Virtuali kelionė po laivą: www.youtube.com/watch

Papildomai kainuos: skrydžio bilietai nuo 600 EUR/asm į abi puses, arbatpinigiai. Galima užsisakyti ekskursijas vietoje arba susipažinti savarankiškai su miestais pagal mūsų paruoštą informaciją.

Jei norite užsisakyti šią kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!