2018 Vasaros kelionės

Pažintis su Barselona ir poilsis Kosta Brava pakrantės kurorte

Kaina: 0 €
Klausti
Diena Kelionės aprašymas Verta
1 diena
Skrydis iš Vilniaus į Barseloną. Nuvykimas į viešbutį Barselonos centre
2 diena
Apžvalginė ekskursija autobusu, kurios metu susipažįstama su žymaus meninko A. Gaudi architektūriniu palikimu: Sagrada Familia (Šv. Šeimynos bažnyčia, vis dar tebestatoma nuo 1882 m), Casa Mila, Casa Vincens, Palau Guell, Casa Batllo, Colonia Guell Bažnyčia bei Guelio parkas.
Futbolo megėjus sudomis FK „Barselona“ stadionas, o fanai džiaugsis įsigyję mylimos komandos atributikos. Toliau keliaudami po Barselona pamatysite seniausią- Bario Gotico- gotikinį kvartalą. Vakarą siūlome praleisti stebint "šokančius" fomtanus.
Perskristi keltuvu "burbulu" nuo uosto iki Montežuko kalvos arba pasidaryti Guelio parke asmenukę sėdint ant ilgiausio Europoje suoliuko.
3 diena
Pažintis su Rambla ir uosto rajonais. Rambla- pati judriausia miesto gatve. Tai ne tik pėsčiųjų zona, bet ir turtingas istoriniu palikimu Barselonos rajonas. Apžiūrėjus Rambloje esančius istorinius objektus persikeliate į uosto rajoną. Barselonos uostas- tai ne tik kruiziniai ir krovininiai laivai ar išdidžiai stovinčios jachtos.
Čia yra ir vienas populiariausių Europoje akvariumų, smagi promenada palei jūrą, smėlio paplūdimiai bei jaukūs ir vieni geriausių žuvies restoranų mieste.
Papietauti kavinėje "El Cangrejo Loco" ("Patrakęs krabas").
4 diena
Pervažiuojama į vieną iš Barselonos pakrantės kurortų. Poilsis prie jūros arba pažintis su Kosta Bravos pakrante. Kosta Bravos pakrantės kurortai: Santa Suzana, Kalėja, Lloret de Mar, Malgrat de Maras ar Blanesas siūlo kokybišką poilsį bet kurio amžiaus poilsiautojui.
Svarbu tinkamai pasirinkti kurortą ir nuspręsti kokio poilsio norėsite: šėlti klubuose, būti minioje ar visgi pasrinksite ramybę. Iš Kosta Bravos kurortų patogu nuvažiuoti į viduramžių dvasia alsuojantį Gironos miestą ar vieną iš seniausių šalyje Montserato vienuolyną, aplankyti Salvadoro Dali muziejų.
5 diena
Poilsis prie jūros arba išvyka į Monserat vienuolyną. Apie 50 km nuo Barselonos yra keistų formų Monserat kalnas ir vienuolynas. Įspūdingas statinys, vienas svarbiausių Ispanijos ir Katalonijos kultūros centrų. Daug tikinčių iš viso pasaulio atvyksta čia pamatyti Juodosios Mergelės Marijos skulptūros.
Pagal legendą, benediktino vienuoliai uolose aptiko Madonos, rankose laikančios kūdikį, statulėlę. Pastebėję neįprastas jos galias, jie bandė medinę statulėlę išnešti ir priglausti savo statomame vienuolyne. Tačiau vos tik bandant tai padaryti ši tapdavo sunki ir nebepakeliama. Tad vienuoliai nusprendė vienuolyną statyti būtent toje vietoje, kur ji ir buvo rasta. Taip statulėlė vienuolyne išliko iki šių dienų. Pagal kitą legendą, statulėlė atsirado kai ją išskobė Šv. Lukas, bet ją į dabartinę vietą atnešė Šv. Petras. Vis dėlto, specialistai nustatė, kad Madonos figūrėlė buvo pagaminta apie XII amžių.
Paragauti katalonų deserto: jogurtas ar varškė su medumi, kurie parduodami Monserato turgelyje.
6 diena
Poilsis prie jūros arba išvyka į Figueres. Šiame mietelyje gimė, gyveno, kūrė ir mirė garsus meninkas S. Dali. Figueres pačio S. Dali įkurtame teatre-muziejuje eksponuojami garsiausi menininko kūriniai: „Lietaus taksi“, „Juodasis kadilakas“.
Taip pat galime pamatyti meninko kurtus auksinius kiaušinius, kurie pūpso ant muziejaus stogo, veido formos pavidalo kambarį, gausybę pagal jo eskizus sukurtų papuošalų, kostiumų, kvepalų buteliukų ir daugelį kitų siurrealistinių kūrinių. Figueres kaiminystėje yra Pubol pilis, kurią S. Dali dovanojo savo mylimajai, mūzai ir įkvėpėjai žmonai Galai, kuri čia ir palaidota. Pubol pilyje eksponuojami tiek S. Dali, tiek Galos meno kūriniai ir asmeniniai daiktai.
Nuspirkti mažą kvepalų buteliuką ar kitą suvenyrą, primenantį S. Dali kūrinius - tik reikia nepatingėti jų paieškoti Figueres parduotuvėlėse.
7 diena
Poilsis prie jūros arba išvyka į Tossa de Mar. Jiegu norite trumpam „pabėgti“ iš kurorto, kuriame išsirikiavę viešbučiai, kavinės bei parduotuvės, vykite Į Tossa de Mar miestelį. Tai gražus, mažas žvejų miestelis, vienas iš autentiškesnių šiaurinės Ispanijos Viduržemio jūros pakrantėje.
Miestelis įsikūręs įlankoje, kurią iš abiejų pusių supa uolėti krantai. Įlankoje yra du paplūdimiai – abu smulkaus žvyro, jūra abiejuose gana staigiai gilėja. Šis miestelis gali didžiuotis nuostabiu senamiesčiu ir gerai išsilaikiusiais viduramžių griuvėsiais – gynybinėmis sienomis ir bokštais, kurie saugojo miestą XIII-XIV a.
Paragauti sraigių, paruoštų pagal katalonų receptą
8 diena
Pervažiavimas iš kurorto į Barseloną. Skrydis Barselona - Vilnius.

 

Nurodyta preliminari kaina 1 suagusiam asm. keliaujant dviese savaitės trukmės kelionei (7 n./ 8 d.):

Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis
600 Eur 600 Eur 500 Eur 400 Eur

Jei norite užsisakyti šią  kelionę - rašykite askeliauju@askeliauju.lt arba skambinkite 8 656 37114

Į kelionės kainą įskaičiuota:  skrydis iš Vilniaus į Barseloną, 3 nakvynės Barselonoje 3* viešbutyje su pusryčiais, 4 nakvynės Kosta Bravos kurorte 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis, pervežimas viešbutis kurorte - oro uostas, kelionės programa ir maršrutas automobiliu "Ką pamatyti ir aplankyti Barselonoje bei Kosta Bravoje". Pastaba: nurodytos kainos gali keistis, keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms.

Kita informacija apie kelionę: kelionės organizatorius "Aš keliauju"; Tai yra individuali kelionė (be grupės), kuri vykdoma esant minimaliam keliautojų skaičiui - 2 asm. Avansas: 40 proc kelionės sumos, likusi dalis mokama likus 30 dienų iki kelionės pradžios. Tipinė turizmo paslaugų sutartis, kuri sudaroma su keliautoju : Apie_mus

Norite sužinoti daugiau apie keliones ar laimėti puikius prizus? Tapkite mūsų draugu: https://www.facebook.com/ASKELIAUJU/

 

Kaina: 0 €
Klausti

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!