Ypatingi pasiūlymai

Pažintinis turas po Peloponeso pusiasalį su poilsiu: 590 EUR/asm

Pažintinis turas:  Peloponesas – Zakinto sala – Olimpija – Peloponesas

Pažintinės kelionės metu aplankoma Zakinto sala, kuri viena gražiausių salų Jonijos jūroje bei Olimpiją, olimpinių žaidynių gimtinę. Peloponeso pusiasalio kraštovaizdis įspūdingas, daug kalnų kaimelių, žavingų miestų, archeologijos likučių ir muziejų. Abejingų nepaliks ir puikus Viduržemio jūros regiono maistas...

 

  Kelionės datos (7 nakvynės/8 dienos) ir geriausios kainos asm* :

2018/06/16-06/23 2018/07/14-07/21 2018/08/11-08/18 2018/09/01-09/08  
590 EUR 601 EUR
604 EUR 559 EUR  

 Pažintinės kelionės programa

1 diena. Peloponesas. Atvykimas į Peloponesą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Poilsis viešbutyje.

2-4 diena. Peloponesas. Pusryčiai viešbutyje. Poilsis kurorte arba ekskursija (už papildomą mokestį, pagal pageidavimą).

5 diena. Peloponesas- Zakinto sala. Pervežimas į uostą, kelionė keltu į Zakinto salą. Įspūdingo grožio sala vilioja keliautojus iš viso pasaulio. Čia gyvena didieji careta-careta vėžliai. Aplankoma piratų įlanka Navajo, kuri garsėja vienu gražiausiu pasaulio paplūdimiu. Pietūs tradicinėje tavernoje. Kelionė į Šv. Dioniso vienuolyną įsikūrusį pačiame salos centre. Grįžimas į Peloponeso pusiasalį.

6 diena. Peloponesas- Olimpija. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į senąją Olimpiją, olimpinių žaidynių gimtinę, kuri jau tūkstantmečius vienija žmoniją. Senosios Olimpijos archeologinis kompleksas yra pagrindinė pusiasalio lankytina vieta. Čia kas du metus yra įžiebiama vasaros ir žiemos olimpinių žaidynių ugnis. Programos metu aplankomas archeologinis Olimpijos muziejus, kuris saugo unikalias eksponatų kolekcijas. Taip pat užsukama į vieną didžiausių suvenyrų centrų regione. Čia bus proga paragauti skirtingų rūšių vyno ir alyvuogių aliejaus.
7 diena Peloponesas. Pusryčiai viešbutyje, poilsis kurorte.

8 diena. Pusryčiai viešbutyje, pervežimas į oro uostą, skrydis į Vilnių

Sudomino pasiūlymas? Skambinkite 8 656 37114 arba rašykite askeliauju@askeliauju.lt

2018/06/16-06/23 - 7n/8d
590 € / 2037,15 Lt 590 €
Sutaupote € / 0,00 Lt
Užklausa

nurodyta kaina 1 asm dviviečiame kambaryje, kai keliauja 2 suaugę asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis Vilnius - Peloponesas - Vilnius, rankinis (1 vnt iki 5 kg/asm) ir registruojamas (1 vnt iki 20 kg/asm) bagažas, pervežimai šalyje pagal programą, 7 nakvynės su pusryčiais 2* viešbučiuose vakarinėje Peloponeso pusiasalio pakrantėje, programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu: Zakinto sala ir senoji Olimpija.

Kita informacija apie kelionę: viešbutis Peloponese THE BEST OF PELOPONNESE 2*.  Tai ekonominės klasės pažintinė kelionė po Peloponeso pusiasalį. Mokamas 20% avansas užsakant kelionę, likusi suma už kelionę mokama 21d iki išvykimo.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota: turistinis mokestis šalyje, papildomos ekskursijos pagal keliautojo pageidavimą (į Atėnus, Patrus, Kefalonijos salą, Spartą, Mikėnus, Meteorus bei kitus lankytinus objektus).


MŪSŲ JAU 10.000! JUNKIS, NES ČIA GERI PASIŪLYMAI  IR KONKURSAI SU PRIZAIS:

 www.facebook.com/ASKELIAUJU/

Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!