Ypatingi pasiūlymai

Pažintinė kelionė - kruizas Nilu su gidu (lietuvių kalba)

FARAONŲ LOBIAI -

tai nuostabi kelionė į Egipto dievų pasaulį, vedantį per vietas, kuriose bus galima išvysti vertingiausius senųjų laikų paminklus. Kruizas iš Asuano į Luksorą patogiu kruiziniu laivu – plaukiojančiu viešbučiu bei dviejų dienų poilsis Marsa Alamo kurorte.


Kelionės data: 2019.11.09-11.16

Kelionės kaina: 599 eur/ asm.

 
Trumpa kelionės programa: 

1 diena. Skrydis į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė.

2 diena. Pusryčiai, laisvas laikas arba papildoma ekskursija, vakarienė, nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė autobusu į Asuaną. Apgyvendinimas laive. Eskursija po Asuaną ir apsilankymas deivės Izidės šventykloje Filų saloje. Feliuga plaukiama į Lordo Kičenerio salą. Norintys gali apsilankyti tipiškame nubių kaimelyje arba pajodinėti kupranugariais (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė laive.

4 diena. Pusryčiai. Laisvai pasirenkama ekskursija (už papildomą mokestį) į Abu Simbelį, kurios metu aplankomos šventyklos, iškaltos olose- pastatytos Ramzio II įsakymu. Ekskursija po Kom Ombą. Pietūs laive, po kurių plaukiama į Edfu, aplankoma Horo šventykla. Plaukiama link Luksoro.Vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena. Pusryčiai. Apsilankoma Vakarų Tėbuose esančiame Karalių slėnyje, taip pat Hačepsutės šventykloje. Vykstama prie 18m aukščio Memnoso kolosų - vienintelės išlikusios Amenchotepo III šventryklos dalies.
Vakarienė ir nakvynė laive.

6 diena. Pusryčiai. Apžiūrimas Karnako šventyklų kompleksas. Po pietų pažintis su Luksoro miestu. Apsilankoma Luksoro šventykloje, pastatytoje Amenchotepo III garbei.Vakarienė ir nakvynė laive.
7 diena. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš laivo ir kelionė autobusu į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje.
8 diena. Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis

 

2019.1109-11.16 - 7n/8d
658 € / 2271,94 Lt 599 €
Sutaupote 59 € / 203,72 Lt
Užklausa

Į kainą įskaičiuota: skrydis Vilnius - Marsa Alamas- Vilnius, rankinis ir registruojamas bagažas, pažintinė programa su lietuviškai kalbančiu lydinčiu gidu, apgyvendinimas: 4 nakvynės laive (5*), 3 nakvynės viešbutyje 3*/4* Marsa Alame; dvivietės kondicionuojamos išorinės kajutės su vonios kambariais (maitinimas laive: pusryčiai, pietūs, vakarienė), maitinimas viešbutyje Marsa Alame – 1 nakvynė: pusryčiai ir pietūs, 2 nakvynės: "viskas įskaičiuota“, kelionė autobusu arba mikroautobusu, gido paslaugos.

Kita informacija apie kelionę: papildomai perkama Egipto viza: apie 25 USD/ asm. Papildomi mokesčiai vietoje apie 225 USD (vaikui iki 12m apie 113 USD). Arbatpinigiai apie 40 USD. Papildomi mokesčiai: "Šviesa ir garsas" Karnake apie 31 USD; Abu Simbelis apie 90 USD; pasivažinėjimas karieta apie 20 USD (vaikams iki 12m - 50 % nuolaida). Kelionės organizatorius "Itaka"

Mokama vis suma užsakant kelinę, kai iki išvykimo likę mažiau nei 30 dienų.

 

 MŪSŲ JAU 10.000! JUNKIS, NES ČIA GERI PASIŪLYMAI  IR KONKURSAI SU PRIZAIS:

https://www.facebook.com/ASKELIAUJU


Užklausos forma

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!

Siųsti draugui

Laukeliai pažymėti * privalo būti užpildyti!