Baltijos šalių sostinės

Atrask kelionių kryptis

Baltijos šalių sostinės

Ilsėkis ir keliauk po šalį su išmaniuoju audiogidu GUIDE 24/7 savo telefone

Baltijos šalių sostinės

Kelionės laikas

Visus metus

Kelionės trukmė

3 dienos

Keliavimas šalyje

Automobilis + pėsčiomis

Kelionės kaina

nuo 100 Eur

Kelionės po Baltijos šalių sostines jau tapo ilgųjų savaitgalių tradicija. O šią vasarą Jūrmalos paplūdimyje lietuviškai kalbančių buvo tiek pat, kiek ir vietinių poilsiautojų. Nesvarbu kiek kartų lankėtės Rygoje, kiekviena nauja kelionė bus kupina naujų atradimų. Kai oras jau sušilęs, o jūra dar vėsi, verta leistis į pažintinę kelionę po Baltijos sostines. Ar žinote, kodėl Rygoje švedų kareiviai sau pasidarė vartus į miestą, kodėl Rygos bažnyčių bokštus puošia gaidžiai, o ant vieno senamiesčio stogo puikuojasi… katinas? Šias ir kitas istorijas apie įdomias Rygos vietas bei maršrutą pėsčiomis rasite lietuviškai įgarsintame audiogide „Guide 24/7“, kurį galite atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną.

Kitas audiogido „Guide 24/7“ maršrutas pėsčiomis – po Estijos  sostinę. Talinas pakeri keliautoją viduramžių architektūra ir istorijomis. Neįtikėtini nutikimai apie vaiduoklius, viduramžių papročius ir tradicijas atsiskleidžia net 38 senamiesčio vietose. Sužinosite, kodėl prasikaltę pirkliai mokėjo baudas žvakėmis, marcipanai buvo parduodami tik vaistinėse, o benames kates miestelėnai mesdavo į šulinį. Keliaujant po Talino senamiestį, vingiuotomis gatvelėmis su audiogidu „Guide 24/7“, „prabyla“ senoviniai miesto sienos bokštai, pastatai, pirklių gildijos, bažnyčios. Pasivaikščiojimas po Talino senamiestį padės įminti daugybę šio unikalaus miesto paslapčių.

* Viešbučiai 3* su pusryčiais.

Taip pavadinti trys viduramžiais statyti namai, kurie stovi susispraudę vienas šalia kito. Atlaikę visus laiko išbandymus ir šiandien tebestebina keliautoją skirtinga architektūra.

Tai aukščiausia bažnyčia Rygoje, nuo kurios bokšto atsiveria nuostabi panorama į senamiesčio raudonus stogus, Rygos įlanką bei Dauguvos upės uostą.

Iš pažiūros nedidelis sodas prie „Arklidžių“ bokšto gal ir neatkreiptų keliautojo dėmesio, jeigu ši vieta nebūtų susijusi su legenda. Manoma, kad šioje vietoje pasirodė ženklas iš dangaus, kuris nulėmė švedų pergalę kare. O šalia sodo stovinčiame arklidžių bokšte (kaip teigia vietiniai gyventojai) laikas nuo laiko pasirodo vaiduoklis.

Talino senamiestį juosia viduramžius menanti siena bei gynybiniai bokštai. Kad pasijustum miesto sargybiniu, verta užsikabaroti laiptais ir pasivaikščioti gynybine siena.

Nuo 1864 metų (!) veikianti kavinė ir toliau vilioja lankytojus kvapnia kava, skanumynais ir rankų darbo marcipanais.

Turite klausimų?

Rašykite, skambinkite  nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą.

Turite klausimų?

Rašykite, skambinkite nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą.

Išmanusis lietuviškai įgarsintas audiogidas „Guide 24/7“

Guide 24/7 mobilioje programėlėje kruopščiai suplanuoti ir išbandyti maršrutai, keliaujant po užsienio miestus bei šalis pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu.

Išmanusis lietuviškai įgarsintas audiogidas „Guide 24/7“

Guide 24/7 mobilioje programėlėje kruopščiai suplanuoti ir išbandyti maršrutai, keliaujant po užsienio miestus bei šalis pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu.

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas
Nr. 013118
Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo draudimo ADB „Ergo Lietuva“ polisas Nr.741-100615
Rekvizitai:
Įmonės kodas: 300123785
PVM kodas: LT100001859918
Sąskaitos nr.: LT814010049500291638
AB Luminor Bank

Naujienlaiškis

Nori gauti šviežiausias kelionių naujienas ir įdomiausius kelionių pasiūlymus? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį – čia sudedame visą savo patirtį, pateikiame kokybiškas kelionių atmintines ir pasakojame savo geriausius nutikimus svečiose šalyse!