Madeira

Atrask kelionių kryptis

Madeira

Ilsėkis ir keliauk po šalį su išmaniuoju audiogidu GUIDE 24/7 savo telefone

Madeira

Kelionės laikas

Visus metus

Kelionės trukmė

7 dienos

Keliavimas šalyje

Automobilis

Kelionės kaina

nuo 700 Eur

Kelionės į Madeirą – tai kur kas daugiau nei šaunios atostogos. Tai kelionė po salą, kurią supa neaprėpiamos vandenyno platybės ir kartais aplankantis supratimas, kad esi per menkas atkartoti didžiųjų jūros keliautojų nuotykius. Leiskite sau savaitei ar ilgiau pabūti atradėju ir patyrinėti šią įdomią salą atidžiau.

Vos žengus  pirmą žingsnį supranti, kad saloje kraštovaizdis visiškai kitoks nei žemyninėje Portugalijoje ar Kanarų salose, kurios nutolusios nuo Madeiros apie 500 km. Kur tik pažvelgsi – kalnai ir vilnijanti žaluma, laukiniai paplūdimiai uolėtų pakrančių papėdėse ir laurų miškai. Pakeliaukite po Portugalijos salą Madeirą, kuri pasižymi unikalia gamta. Patirkite nepaprastus nuotykius: pasivažinėkite taboganu, žygiuokite levadų takais, pravažiuokite po kriokliu, išsimaudykite gamtos suformuotuose baseinuose. O gurmanų kelionės į Madeirą metu laukia tradicinių patiekalų ir Madeiros vyno degustacijos.

Mūsų sukurtą maršrutą po Madeirą sudaro daugiau nei 40 pačių įvairių lankytinų objektų: autentiški miesteliai, paplūdimiai, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Šioje saloje rasite ir su Lietuvos istorija susijusią lokaciją. Visas vietas padės atrasti lietuviškai kalbantis audiogidas „Guide 24/7“, kurio programėlę galite atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną – nepamirškite atsisiųsti kelionės į Madeirą metu.

* Vilnius – Funčalis – Vilnius su rankiniu bagažu arba rankiniu ir registruotu bagažu (priklausomai nuo kelionės datos ir maršruto).

** Viešbučiai 3* – 4* su pusryčiais ir vakarienėmis.

Pasikėlus lynų keltuvu iš Funšalio senamiesčio, patenki į gamtos oazę. Egzotiniai ir Madeiroje augantys augalai, takeliai, meniškos skulptūros, pavėsinės kviečia keliautoją atsipalaiduoti ir pailsėti. Monte Palace soduose rasite ir muziejų, kuriame per 1000 įvairiausių skulptūrų iš Afrikos, mineralų bei pusbrangių akmenų kolekcija, kurių dydis nustebina ir visko mačiusius keliautojus. O pasivaikščiojimą po sodus „vainikuoja“ apžvalgos aikštelė su atsiveriančia vandenyno ir miesto panorama.

Niekur kitur nepamatysi tiek egzotinių (tikrąja to žodžio prasme) vaisių, kaip Funšalio ūkininkų turguje. Šioje saloje kryžminami ir auginami vaisiai, kurių nepamatysite kitose šalyse, tarkim: mango ir persiko ar banano hibridai. Čia galima ne tik išvysti šiuos vaisius, bet ir jų paragauti. O kur dar gėlių, žuvų įvairovė, kurias kas rytą į turgų atgabena žvejai.

Jei Funšalio turguje galima paragauti egzotinių vaisių, tai kita egzotinė pramoga laukia Funšalio senamiestyje. Pasivažinėti toboganu galima tik Madeiroje. Toboganas - pintas rogutes primenanti transporto priemonė, kurią „vairuoja“ du vežėjai, o turistui belieka tik leistis nuo kalno ir šaukti iš susižavėjimo.

Madeiros senoviniai nameliai tapo salos vizitine kortele. Iš pažiūros, jie atrodo kaip žaisliniai ir net susimąstai, kaip čia tilpdavo žmonės, kaip jie gyvendavo. Šiandien dalis senovinių namelių - tai muziejaus po atviru dangumi, o kituose įsikūrė suvenyrų ar tradicinių skanumynų parduotuvėlės.

Sala visame pasaulyje garsėja savo vynu – „madeira“, tad nenuostabu, kad šiam gėrimui yra skirtas muziejus. Čia išvysite „madeiros“ gavybos procesus, įrenginius, skirtus vynui išgauti, o vėliau ir brandinti. Muziejaus eksponatai pasakoja šio unikalaus gėrimo atsiradimo istoriją, o ekskursijos pabaigoje lankytojų laukia skirtingų rūšių „madeiros“ degustacija.

Turite klausimų?

Rašykite, skambinkite  nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą.

Turite klausimų?

Rašykite, skambinkite nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą.

Išmanusis lietuviškai įgarsintas audiogidas „Guide 24/7“

Guide 24/7 mobilioje programėlėje kruopščiai suplanuoti ir išbandyti maršrutai, keliaujant po užsienio miestus bei šalis pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu.

Išmanusis lietuviškai įgarsintas audiogidas „Guide 24/7“

Guide 24/7 mobilioje programėlėje kruopščiai suplanuoti ir išbandyti maršrutai, keliaujant po užsienio miestus bei šalis pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu.

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas
Nr. 013118
Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo draudimo ADB „Ergo Lietuva“ polisas Nr.741-100615
Rekvizitai:
Įmonės kodas: 300123785
PVM kodas: LT100001859918
Sąskaitos nr.: LT814010049500291638
AB Luminor Bank

Naujienlaiškis

Nori gauti šviežiausias kelionių naujienas ir įdomiausius kelionių pasiūlymus? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį – čia sudedame visą savo patirtį, pateikiame kokybiškas kelionių atmintines ir pasakojame savo geriausius nutikimus svečiose šalyse!