Provansas

Atrask kelionių kryptis

Provansas

Ilsėkis ir keliauk po šalį su išmaniuoju audiogidu GUIDE 24/7 savo telefone

Provansas

Kelionės laikas

Visus metus

Kelionės trukmė

7 dienos

Keliavimas šalyje

Traukinys + pėsčiomis

Kelionės kaina

nuo 700 Eur

Europoje yra nemažai vietų, kurias keliautojui privalu aplankyti bent kartą gyvenime. Į šį sąrašą, be abejo, patektų didžiosios Europos sostinės – Londonas, Roma, Paryžius. Miestai, diktuojantys Europos madas, telkiantys verslo gigantus bei užburiantys turtingomis praeities istorijomis. Prancūzijos pietuose esantis Provanso regionas visiškas kontrastas anksčiau minėtiems miestams. Tai – žavus ir viliojantis Prancūzijos kaimas. Provansas keliautojus vilioja savo kvapais, romantiškais vaizdais, gardžiu maistu ir lėtu gyvenimo tempu. Provanso regionas – vienas įdomiausių Prancūzijoje. Čia galime pamatyti unikalius miestelius, senovines viduramžių pilis, levandų laukus, susipažinti su vyndarystės tradicijomis. 45  įdomiausiais šio regiono vietas padės atrasti audiogidas „Guide 24/7“.

* Vilnius – Nica – Vilnius (priklausomai nuo pasirinktos kelionės datos) su rankiniu bagažu.

** Viešbučiai 3* – 4* su pusryčiais.

Šis mielas miestelis, kaip ir daugelis kitų Provanse,  pastatytas ant kalvos, su vaizdu į aplinkinius vynuogynus ir alyvmedžių giraites. ne tik vyno gaminimo, bet ir meilės istorija.

Tarp Nicos ir Monako įsispraudęs unikalus miestelis Ezo (Ezė). Apie 12 kilometrų atstumu nuo Nicos miesto ir apie 10 km nuo Monako nutolęs Ezė – tai 429 metrų aukštyje įsikūręs prabanga, madingu gyvenimu ir ramybe alsuojantis miestelis, vietinių gyventojų kitaip dar vadinamas Erelio lizdu.

Grasas, kvepalų sostine vadinamas nedidelis miestelis Prancūzijos Provanso - Žydrosios pakrantės regione, nuo Kanų nutolęs apie 15 km. Grasą supa tipinis Provanso kraštovaizdis su banguojančiomis kalvomis ir levandų laukais.

Tai ryškiausias miestelis tikrąją ta žodžio prasme Luberono slėnyje, iškilęs virš raudonųjų ochros klodų. Be provansiško grožio jį dar garsina greta esančios spalvingosios ochros kasyklos.

Legendinis mados dizaineris Pierre Cardin įsigijo daug šio miestelio pastatų per pastarąjį dešimtmetį, o vietiniai gyventojai pritarė jų rekonstrukcijai. Mados dizainerio nekilnojamo turto objektų šiame miestelyje skaičius išaugo daugiau nei 40. O  garsiausias pirkinys - liūdnai pagarsėjusio 18 ojo amžiaus pasileidėlio - Markizo de Sado ( Marquis de Sade) pilis.

Turite klausimų?

Rašykite, skambinkite  nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą.

Turite klausimų?

Rašykite, skambinkite nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą.

Išmanusis lietuviškai įgarsintas audiogidas „Guide 24/7“

Guide 24/7 mobilioje programėlėje kruopščiai suplanuoti ir išbandyti maršrutai, keliaujant po užsienio miestus bei šalis pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu.

Išmanusis lietuviškai įgarsintas audiogidas „Guide 24/7“

Guide 24/7 mobilioje programėlėje kruopščiai suplanuoti ir išbandyti maršrutai, keliaujant po užsienio miestus bei šalis pėsčiomis, automobiliu ar dviračiu.

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas
Nr. 013118
Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo draudimo ADB „Ergo Lietuva“ polisas Nr.741-100615
Rekvizitai:
Įmonės kodas: 300123785
PVM kodas: LT100001859918
Sąskaitos nr.: LT814010049500291638
AB Luminor Bank

Naujienlaiškis

Nori gauti šviežiausias kelionių naujienas ir įdomiausius kelionių pasiūlymus? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį – čia sudedame visą savo patirtį, pateikiame kokybiškas kelionių atmintines ir pasakojame savo geriausius nutikimus svečiose šalyse!