DUK

DUK

Visa naudinga informacija apie keliones ir svarbiausios naujienos susijusios su COVID-19 ribojimais

Prieš užsisakant kelionę

Naudinga žinoti prieš keliaujant į užsienį - informacija apie asmens dokumentus, vizas, draudimą, nepilnamečių keliavimą, keliavimą su palyda, skrydžius ir t.t. Taip pat pateikiama informacija apie viešbučius, numerių kategorijas, maitinimo tipus bei papildomas paslaugas.

Saugumo informacija

Kad kelionės būtų komfortiškos ir saugios, Jūsų patogumui vienoje vietoje pateikiame aktualius bendruosius saugumo reikalavimus keliaujant. Prašome Jūsų būti sąmoningais - sekite atsakingų institucijų rekomendacijas, o vykdami į kitą šalį bei grįždami į Lietuvą, laikykitės visų saugumo reikalavimų.

Privatumo politika

Siekdami užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę, informuojame Jus apie asmens duomenų tvarkymo politiką. Patikėdami mums savo asmens duomenis, Jūs patvirtinate, jog susipažinote su duomenų tvarkymo politika ir sutinkate, kad asmens duomenys būtų naudojami numatyta tvarka.
Kelionių organizatoriaus pažymėjimas
Nr. 013118
Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo draudimo ADB „Ergo Lietuva“ polisas Nr.741-100615
Rekvizitai:
Įmonės kodas: 300123785
PVM kodas: LT100001859918
Sąskaitos nr.: LT814010049500291638
AB Luminor Bank

Naujienlaiškis

Nori gauti šviežiausias kelionių naujienas ir įdomiausius kelionių pasiūlymus? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį – čia sudedame visą savo patirtį, pateikiame kokybiškas kelionių atmintines ir pasakojame savo geriausius nutikimus svečiose šalyse!