Nenuobodūs Kretos salos muziejai

Istorinė kelionė po salos muziejus

Kai išgirstame nuomonę, kad, lankantis senoviniuose miestuose, likę griuvėsiai atrodo tik kaip nieko nesakanti „akmenų krūva“, visada patariame – apsilankykite muziejuose. Ypač tuose, kur apsilankę pasakėme sau – verta!

Didžiausią susižavėjimą Kretoje sukėlė Herakliono archeologinis muziejus, kuris labai turtingas savo eksponatų kolekcija ir tuo pačiu – nenuobodus. Tiesą sakant, nuo jo ir reikėtų pradėti pažintį su Kretos senoviniais miestais. Nes tada bus įdomu pamatyti tas archeologines vietas, kur buvo rasti muziejaus eksponatai.

Kitas vertas dėmesio – tai Kretos istorijos muziejus: nedidelis, informatyvus, su jaukiu vidiniu kiemeliu trumpam poilsiui ar puodeliui kavos. Be to, muziejuje galima išvysti ispanų dailininko, kuris gimė Kretoje, El Greco originalius du paveikslus.

Futbolo mėgėjams turėtų patikti Graikijos nacionalinis futbolo muziejus, įkurtas šios sporto šakos aistruolio Nikos Flekkas. Per savo gyvenimą jis surinko begalę daiktų, susijusių su futbolu ir nusprendė šią kolekciją parodyti visuomenei. Nikos yra Graikijos futbolo rinktinės fanų klubo prezidentas, todėl jei norite daug laiko praleisti muziejuje, tik užsiminkite jam apie Graikijos futbolą.

Herakliono archeologinis muziejus

Visas mūsų pamatytas ir aplankytas Kretos vietas rasite lietuviškai įgarsintame audiogide programėlėje „Guide 24/7“. Kadangi sala didelė ir sunkiai aprėpiama per vieną savaitę (tokia populiariausia atostogų trukmė), nusprendėme paruošti du atskirus maršrutus po Kretą, aplankant rytinę ir vakarinę dalis. O kas apsistos Kretoje 2 savaites ar ilgiau ir norės daug pamatyti, tas tikrai įveiks abu siūlomus maršrutus.

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas
Nr. 013118
Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo draudimo ADB „Ergo Lietuva“ polisas Nr.741-100615
Rekvizitai:
Įmonės kodas: 300123785
PVM kodas: LT100001859918
Sąskaitos nr.: LT814010049500291638
AB Luminor Bank
Post Views: 157

Naujienlaiškis

Nori gauti šviežiausias kelionių naujienas ir įdomiausius kelionių pasiūlymus? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį – čia sudedame visą savo patirtį, pateikiame kokybiškas kelionių atmintines ir pasakojame savo geriausius nutikimus svečiose šalyse!