Monte Palace muziejus ir parkas

Žydinti sala - Madeira

Madeiros sala ne veltui vadinama Atlanto vandenyno sodu. Pavasario mėnesiais gamta čia pasipuošia daugybe žiedų. Natūralioje aplinkoje auga strelizicijos, protėjos, orchidėjos, hortenzijos… Tokia įvairove pasaulyje Madeirą garsina ir „Gėlių festivalis“, sutraukiantis minias turistų. Daugelis keliautojų iš Lietuvos jau apsilankė šioje, Portugalijai priklausančioje šalyje, tačiau vis sugrįžta. Sakysite, kokia magiška traukia čia veikia? Visų pirma – žmogaus rankos nepaleista,  nuostabaus grožio gamta. Kalnai, žaliuojantys laurų miškai, gėlės ir vandenynas – toks šios salos peizažas.  Madeira ne paplūdimio poilsio sala, nes smėlėtų paplūdimių čia tiesiog nėra – reikia keliauti ir pažinti. O pavasaris tam puikiai tinkamas metas:  šilta, bet ne per karšta, keliautojų mažiau nei vasaros mėnesiais, o ir kelionių kainos daug draugiškesnės (išskyrus Madeiros „Gėlių festivalio“ periodą).

Monte Palace sodas

Įspūdingas žaliuojantis sodas

Lankydamiesi saloje, būtinai užsukite į Monte Palace muziejų ir parką. Muziejuje unikalūs mineralai, surinkti iš įvairių pasaulio kampelių: Brazilijos, Zambijos, Peru, Šiaurės Amerikos. Viso kolekciją sudaro daugiau nei 1000 egzempliorių: iš jų apie 300 brangakmenių ir pusbrangių akmenų. Mus čia stebino ne tik mineralų gausa, bet ir jų dydis (matysite antroje nuotraukoje). O Monte Palace muziejus tai tik dalis to paties pavadinimo parko, kuriame auga galybė egzotiškų augalų, specialiai čia atvežtų iš viso pasaulio. Vaikštinėjant po parką galima pastebėti, jog teritorija tiesiog nuklota įvairiausių gėlių, augalų – visa žaliuojanti ir gyva. Suoliukai, pavėsinės ir tilteliai dekoruoti ryškiais rytietiškais motyvais, o visi takeliai sode atveda lankytojus iki kvapą gniaužiančios vandenyno panoramos.

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas
Nr. 013118
Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo draudimo ADB „Ergo Lietuva“ polisas Nr.741-100615
Rekvizitai:
Įmonės kodas: 300123785
PVM kodas: LT100001859918
Sąskaitos nr.: LT814010049500291638
AB Luminor Bank
Post Views: 220

Naujienlaiškis

Nori gauti šviežiausias kelionių naujienas ir įdomiausius kelionių pasiūlymus? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį – čia sudedame visą savo patirtį, pateikiame kokybiškas kelionių atmintines ir pasakojame savo geriausius nutikimus svečiose šalyse!