Ypatinga kavinė Rygoje – Tējo Tea House

Ir kavos, ir arbatos

Keliaudamos po Rygos centrą, šalia  bruzdančio senamiesčio ir „nuoširdžiai“, iš pagrindų remontuojamo stoties rajono, atradome tikrą ramybės kampelį. Besigėrint dar vasariška žaluma parke, prieš akis mums „išdygo“ japoniškos stilistikos pastatas. Biblioteka? Meditacijos centras? Ar kas…? Vedamos smalsumo, pravėrėme duris ir apstulbome. Patekome į visiškai netradicinę kavinę – arbatos namus.

Japoniškomis smailėmis apsikaišęs namelis, viduje „slepia“ jaukų art deco interjerą. Jo centre įsitaisę sraigtiniai laiptai, rodos, kviečia užlipti į antrą aukštą. Pakėlusios galvas laiptų pabaigoje, pamatome nuostabaus grožio lubas.

Išvydusi mūsų veiduose nuostabą ir tuo pačiu  pasigerėjimą, paslaugi barista pasiūlo šviežiai sumaltos kavos bei arbatos. Bet mūsų akys nukrypsta į lentynoje „nutūpusius“ skanėstus: kruasanus, desertus ir tradicinius Rygos pyragaičius Vecrīga. Tie pudruoti, plikytos tešlos debesėliai su vaniliniu kremu, bematant ištirpsta burnoje, nuvydami šalin visas mintis apie kolorijas, dietas, pažadėjimus „nuo šiandien – jokių saldumynų“ ir pan.

Besimėgaujant ramybe ir kava, akys ieško naujų vaizdų – ir pamato. Pro didžiulius langus atsiveria nuostabi panorama į kanalą su trykštančiais fontanais, o kiek toliau, panašus į morengo debesį, baltuoja Rygos operos pastatas.

Kavinė Rygoje „Tējo Tea House“
Kelionių organizatoriaus pažymėjimas
Nr. 013118
Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo draudimo ADB „Ergo Lietuva“ polisas Nr.741-100615
Rekvizitai:
Įmonės kodas: 300123785
PVM kodas: LT100001859918
Sąskaitos nr.: LT814010049500291638
AB Luminor Bank
Post Views: 296

Naujienlaiškis

Nori gauti šviežiausias kelionių naujienas ir įdomiausius kelionių pasiūlymus? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį – čia sudedame visą savo patirtį, pateikiame kokybiškas kelionių atmintines ir pasakojame savo geriausius nutikimus svečiose šalyse!