Zanzibaro paplūdimiai – „instagramerių“ rojus

Gražiausios pakrantės

Zanzibaras mane sužavėjo savo nepakartojamo grožio paplūdimiais. Prisipažinsiu, jie smarkiai lenkia net ir Karibų salų paplūdimius, kurių teko matyti nemažai: Mergelių salose, Sent Kitse ir Nevyje, Gvadelupoje, Martinikoje, Jamaikoje. Panašius į Zanzibaro paplūdimius galima atrasti nebent „turistų neužkariautoje“ šiaurinėje Dominikos pakrantėje.

Egzotiški Zanzibaro paplūdimiai

Kyla klausimas, kodėl tokie ypatingi tie Zanzibaro paplūdimiai? Atsakome. Platūs, balto puraus smėlio, o juos skalaujantis vandenynas neįtikėtinai žydros spalvos – kaip iš kokios viliojančios atostogų reklamos. Čia nereikia ieškoti vietos geresniam kadrui ar specialiais nuotraukų filtrais ryškinti spalvas, kad asmenukės gautųsi kuo gražesnės. Pamirškite tai! „ Pleškinkite“ telefonais viską iš eilės – nuotraukos vistiek gausis puikios.

Verta paminėti, jog sutikti žmonės šioje šalyje draugiški, tik paplūdimyje jie gana įkyroki. Tačiau, jei nesileidi į kalbas ir mandagiai atsisakai siūlomų ekskursijų, pirkinių, vizitų į masajų kaimą apsipirkti, tai jau po dienos ar poros – tavęs jau nekalbins.

Nuostabūs Zanzibaro paplūdimiai

Nepamirškite, paplūdimys gali virsti dumblių „sąžalynu“

Zanzibaras – tai sala, kurią supa Indijos vandenynas, tad čia jaučiami potvyniai ir atostūgiai. Gražus paplūdimys, matomas viešbučio nuotraukoje, po kelių valandų gali virsti vandenyno dugnu, kuriame: dumblių sąžalynai, koralų likučiai ir jūros žvaigždės. Atoslūgio laiką galima praleisti pliškenantis baseine arba einant pasivaikščioti „vandenyno dugnu“, kurį vanduo apnuogino daugiau nei 1 km. Šis reiškinys toks ryškus ne visose salos vietose. Todėl, rinkdamiesi viešbutį, pasidomėkite jo vietove ir paplūdimiu, pasitarkite su savo kelionių agentu.

Kelionių organizatoriaus pažymėjimas
Nr. 013118
Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo draudimo ADB „Ergo Lietuva“ polisas Nr.741-100615
Rekvizitai:
Įmonės kodas: 300123785
PVM kodas: LT100001859918
Sąskaitos nr.: LT814010049500291638
AB Luminor Bank
Post Views: 198

Naujienlaiškis

Nori gauti šviežiausias kelionių naujienas ir įdomiausius kelionių pasiūlymus? Prenumeruok mūsų naujienlaiškį – čia sudedame visą savo patirtį, pateikiame kokybiškas kelionių atmintines ir pasakojame savo geriausius nutikimus svečiose šalyse!